Як друкувати шпори.

Навіть якщо студент добре підготувався, при здачі іспиту він може сильно перехвилюватися. Тоді всі зусилля, вкладені в підготовку, можуть піти прахом. Саме тому краще надрукувати і взяти з собою шпаргалку.
Вам знадобиться
  • ручка;
  • бумага;
  • компьютер;
  • принтер;
  • ножницы.
Інструкція
1
Для підготовки шпор знайдіть всю необхідну літературу. Це можуть бути підручники, конспекти лекцій, наукові статті, матеріали з інтернету.
2
Позначте в матеріалах необхідні відповіді, звіряючи їх зі списком наявних у вас тем або питань для підготовки до заліку або іспиту.
3
Після того, як потрібний матеріал буде готовий, приступайте до передруку його в файл. Для цього вам знадобиться найпростіший текстовий редактор. Досить буде стандартного блокнота. Набирайте необхідний текст найдрібнішим, але читаним шрифтом і розташуйте таким чином, щоб при нарізці надрукованих аркушів розмір шпаргалки був менше долоні. Також можна використовувати спеціальні програми для підготовки шпаргалок, вони відразу відформатуй текст найбільш зручним для друку шпаргалок чином.
4
Підготовлені в електронному вигляді шпаргалки потрібно роздрукувати на принтері. Краще використовуйте лазерний принтер, так як якість друку у нього більш високе, і навіть найдрібніший шрифт буде добре видно. Перш ніж приступити до друку, подумайте, куди ви будете прибирати шпори і як будете списувати. Якщо це будуть гармошки з перегортаємо сторінку, заховані в долоні, то друкуйте текст з обох боків сторінки. Якщо ви збираєтеся покласти шпаргалки під листок для відповіді, не публікуйте текст на звороті - перевертаючи шпаргалку, ви ризикуєте привернути увагу викладача.
Зверніть увагу
При здачі іспиту зайвий раз не варто привертати до себе увагу використанням шпаргалки. Заглядати в неї варто лише в тих випадках, коли це дійсно необхідно. При використанні шпор будьте уважні. Перш ніж дістати шпаргалку, озирніться по сторонах і переконайтеся, що ніхто на вас дивиться. Якщо вас помітить викладач, це може закінчиться плачевно - перездача вам забезпечена.
Корисна порада
Виконуйте шпори самостійно, щоб запам'ятати хоча б частину матеріалу. При виготовленні шпор краще виписати всі відповіді своєю рукою на листок. Завдяки таким діям інформація надійно збережеться у вас в голові.