Як грати в дартс.

Ігри, в яких азарт з'єднаний з певними фізичними зусиллями, завжди були популярні. Дартс - одна з них. Але, щоб задоволення від гри було більш повним, необхідно прагнути не тільки до участі, а й до перемоги. Як же зробити так, щоб гра в дартс була не тільки приємною, але й результативною?

Інструкція
1

Перш за все, стійка, з якої ви здійснюєте кидок, повинна бути зручною: вага тіла перенесено на одну ногу; рука, в якій ви тримаєте дротик, злегка відведена назад; ви можете зробити замах, не порушивши рівноваги тіла. Не забувайте, що ви не повинні заступати за кордон кидка - зазвичай вона дорівнює 2,37 метра і позначена спеціальним бруском. Стандартна мішень знаходиться на висоті 1,73 метра від підлоги.

2

Число кидків за один підхід дорівнює трьом. Якщо ваш дротик тільки торкнувся мішені і відскочив від неї або випав з мішені під час кидка, цей кидок не приносить очок (хоча за деякими правилами ви продовжуєте кидки, поки в мішені не закріпиться хоча б один дротик).

3

Мішень розділена на сектори, за потрапляння в які зараховується певна кількість очок, від 1 до 20 - вони значаться на самих секторах. За секторами ближче до центру мішені знаходиться зовнішнє вузьке кільце - дабл, воно означає подвоєння очок сектора, а за ним внутрішнє вузьке колько - Требле, що означає потроєння очок. Традиційно ці вузькі кільця пофарбовані в червоний і зелений кольори. Центр мішені опоясує більш широке зелене кільце, попадання в нього принесе 25 очок. Ну а в самому центрі знаходиться так зване яблучко, або Буллс-ай, воно червоного кольору і приносить 50 очок.

4

Зазвичай кожен гравець починає з рахунку 301 (як варіант - 501), а навіщо віднімає з цього числа отримані окуляри, поки не досягне нуля. Якщо останній кидок приніс більше очок, ніж потрібно, він не зараховується, а черга переходить до наступного гравця.

5

При аматорської гри в дартс кидки можуть відбуватися по секторам довільно, але зазвичай за правилами потрібно вражати сектора по черзі, від 1 до 20, потім дабл, Требле, і, нарешті, яблучко. Якщо всі три кидка досягли мети по порядку (наприклад, 1, 2, 3), черга залишається у цього гравця, і він може кидати далі. Виграє той, хто першим потрапить у яблучко - в прямому сенсі слова.

Зверніть увагу

У професійному дартсі існує ще багато правил - наприклад, заборона на джинсовий одяг і куріння під час гри, але, якщо ви просто зібралися пограти теплою компанією, достатньо виконувати основні умови. Ну і, зрозуміло, - чим більше тренувань, тим вище результат!