Як дізнатися кількість символів у тексті.

Після набору тексту у Word користувачеві часто потрібно дізнатися кількість символів в готовому тексті . Це можливо зробити, використовуючи програми онлайн, або вбудовані функції Word.
Інструкція
1
Щоб дізнатися кількість символів в додатку Office Word 2003 потрібно зайти в верхній пункт меню «Сервис», потім зі списку вибрати пункт «Статистика». У цьому вікні буде показано кількість символів з пробілами та без них.
2
У додатку Microsoft Office Word 2007 кількість символів можна дізнатися двома способами. На верхній панелі меню зайдіть на вкладку «Рецензування». У групі команд «Правопис», розташованої ліворуч, натисніть на кнопку «Статистика», у вигляді «АВС 123». Відкриється невелике вікно з однойменною назвою, в якому зазначено: кількість сторінок, слів, знаків (без пробілів), знаків (з пробілами), кількість абзаців і рядків. Також тут є функція «Враховувати написи і виноски».
3
Вікно «Статистика» також доступно з нижньої панелі меню. Натисніть на другу кнопку «Число слів», розташовану знизу зліва. Якщо вам потрібно підрахувати кількість символів у фрагменті тексту, виділіть його лівою клавішею миші і натисніть на «Число слів».
4
Для підрахунку символів також можна скористатися одним з багатьох онлайн сервісів, пропонованих в мережі інтернет. Скопіюйте ваш текст в буфер обміну, відкрийте потрібний сайт (наприклад, http://mainspy.ru/kolichestvo_simvolov) вставте текст і натисніть кнопку «Підрахувати». Зважить повна довжина тексту і довжина тексту без пробілів.
5
Щоб дізнаватися кількість символів в тексті ще оперативніше, ви можете призначити сполучення «гарячих клавіш». Натисніть клавіші CTRL + ALT + "+" (символ "плюс" на блоці клавіатури Num Lock). Курсор перетвориться на фігурний квадрат. Натисніть цим курсором кнопку «Число слів» на нижній панелі меню. З'явиться діалогове вікно «Налаштування клавіатури».
6
В полі «Нове сполучення клавіш» натисніть команду клавіш, якої хотіли б викликати вікно «Статистика». Наприклад, це може бути CTRL + 1.В рядку відобразиться назва цих клавіш. Далі натисніть кнопку «Призначити», потім «Закрити». Тепер кількість символів ви можете дізнаватися, натиснувши поєднання клавіш CTRL + 1.
Якщо текст зберігається в електронному вигляді, то порахувати кількість знаків в ньому можна з використанням будь-якого роду програмного забезпечення. Це може бути встановлений у вашому комп'ютері текстовий редактор або, наприклад, розміщені на веб-сервері скрипти і т.д.
Інструкція
1
Використовуйте вбудовані можливості текстових редакторів - підраховувати загальне кількість символів в тексті вміє більшість з них. Наприклад, в простому редакторі NoteTab досить виділити весь текст або його фрагмент, щоб побачити в рядку стану кількість виділених знаків.
2
У більш просунутих текстових редакторах можна отримати і більш детальну статистику. Наприклад, в Microsoft Word 2007 в тому ж самому місці (в нижньому лівому кутку вікна) відображається кількість слів у тексті . Якщо клацнути це число в рядку стану лівою кнопкою мишки, то Word відкриє вікно з додатковими статистичними даними, що відносяться до цього тексту або виділеної його частини. У ньому будуть і окремі рядки із зазначенням кількості символів з урахуванням знаків пробілу і без пробілів. Тут же можна побачити і кількість рядків, абзаців і сторінок. Це ж вікно можна відкрити і через меню текстового редактора. Для цього перейдіть в розділ «Рецензування» і клацніть піктограму «Статистика» в групі команд «Правопис». У старих версіях цього редактора посилання «Статистика» треба шукати в розділі з назвою «Сервіс» меню Word.
3
Маючи доступ в інтернет можна порахувати кількість знаків і без текстового редактора. Для цього потрібно знайти веб-ресурс, який надає такий сервіс на своїх сторінках. Сама процедура в цьому випадку буде полягати у введенні тексту в поле форми на сайті і відправки його на сервер. Наприклад, на сторінці http://allcalc.ru/node/296 потрібно вставити скопійований текст треба в ліве поле. Після цього поставте відмітку в полі з написом «Все символи» - воно розміщене нижче поля для введення тексту. Потім натисніть кнопку з написом «Кількість символів». Цей сервіс не відправляє дані на сервер - всі підрахунки виробляються скриптом безпосередньо у вашому браузері. Результат ви отримаєте миттєво, він буде поміщений в поле з написом «Загальна кількість символів у словах». Крім того вам буде представлений перелік всіх знаків в тексті і кількість раз, яке вони використані.