Як укласти гнучку черепицю.

Гнучка черепиця в даний час знаходить широке застосування в Росії. Вона володіє не тільки високими експлуатаційними характеристиками, але і помірною вартістю. Термін служби черепиці досягає п'ятдесяти років.
Вам знадобиться
  • - гнучка черепиця;
  • - коник;
  • - цвяхи;
  • - клей.
Інструкція
1
Не укладайте черепицю при ухилі даху більше 1: 3. Ухил повинен бути якомога більше.
2
Почніть укладати гнучку черепицю на обрешітку. Решетування може бути зроблена не тільки з сухих обрізних дощок, а й з вологостійкої фанери.
3
Почніть монтаж черепиці з центру ската від карниза. Перший ряд повинен відступати від краю приблизно на 2 см. Знизу покрівлі видаліть плівку, і притисніть її до поверхні клейовим шаром.
4
Для надійного приклеювання, клейовий шар підігрійте будівельним феном, потім додатково промажьте клеєм. Прибивайте черепицю чотирма цвяхами в тих місцях, в яких надалі будуть закриті наступним рядом плиток. Пам'ятайте, що цвяхи не повинні стирчати з основи знизу. Геометрію малюнка перевіряйте за допомогою дошки або нитки.
5
Другий ряд потрібно укласти так, щоб вийшов геометричний малюнок, і були повністю закриті стики попереднього ряду. Обов'язково перевіряйте правильність малюнка і рівність лінії на покрівлі.
6
Після укладання черепиці, завершальним етапом є установка коника. Попередньо зніміть захисну плівку і покладіть коник на клейовий розчин, потім прибийте цвяхами в тому місці, де буде прибита наступна плитка. Для вентиляції можна встановити вентильований коник.
7
Оздоблення труб - серйозний крок при монтажі м'якої черепиці. Виведіть смуги килима на висоту тридцяти сантиметрів з усіх боків труби і приклейте за допомогою клею по всій площі. З боків і спереду укладайте черепицю поверх, а ззаду - під неї. Глибина повинна бути не менше 15 см. Щоб не сталося зламу, підкладіть тригранні рейки по периметру труби.
Зверніть увагу
Гнучка черепиця не повинна стосуватися труби: потрібен зазор близько 15 мм, а з боку коника 55 мм - для усадки. Щоб покрівля прослужила довше, доглядайте за нею, взимку намагайтеся прибирати з неї більший шар снігу.