Як зібрати розбитий файл. Як частини архіву зібрати в один файл.

З поширенням таких файлообмінників , як letitbit або depositfiles в інтернеті, стали регулярно потрапляти файли, розбиті на частини. Робиться це найчастіше через занадто великих розмірів одержані архівів або в комерційних цілях, стимулюючи користувачів купувати преміум-аккаунти, т.к. деколи без них цю гору файлів доводиться викачувати не один день. Однак якщо це вдалося, у багатьох початківців користувачів виникає інше питання: як же все це зібрати воєдино?
Вам знадобиться
  • ПК з встановленими програмами WinRar і 7-zip, архів з розбитим на частини файлом.
Інструкція
1
Для початку корисно дізнатися декілька особливостей таких файлів. Вони як правило складаються з пронумерованих частин, які позначаються словом "part" і мають однаковий розмір, за винятком останньої частини - зазвичай вона значно менше інших за розміром і за цією ознакою можна визначити наявність всіх частин файлу. Це дуже важливо, тому що відсутність навіть найменшої частини архіву не дозволить зібрати файл без помилок, наслідком чого може стати повна непрацездатність або нечитабельність даного файлу.
2
В разі ж повного комплекту частин архіву проблеми виникають рідко. Найпростіше такі файли зібрати за допомогою спеціальних програм - архіваторів. Розглянемо спочатку, як це робиться з використанням популярної програми 7-zip. Для початку необхідно помістити необхідні файли в одну папку, після чого виділити перший з них, клацнути по ньому правою кнопкою миші і в меню вибрати 7 zip - розпакувати тут, після чого стопка архівів автоматично збереться в один файл.
3
З безлічі інших програм, здатних впоратися з подібним завданням, варто особливо виділити і WinRar - адже на відміну від першої програми, він встановлений практично на кожному комп'ютері. Процедура складання файлу буде практично ідентична попередньої: виділяємо файл, клацаємо по ньому правою кнопкою миші і в меню вибираємо пункт «витягти в поточну папку».
4
Найчастіше зібрані архиватором файли вже бувають готові до використання, виключення становлять ситуації, коли після збирання файлу доводиться розпаковувати ще один архів. Не варто плутати його з файлами, що мають розширення ".iso". Вони дуже схожі на архіви, однак розпаковувати їх не варто - вони запускаються за допомогою програм для читання образів диска, таких як Alcohol 120% або Daemon Tools.
Корисна порада
Подбайте заздалегідь про наявність вільного місця на жорсткому диску - якщо під час складання файлу виявиться, що його недостатньо, вся робота піде нанівець.
Найчастіше архіви розбивають на кілька складових частин для того, щоб їх було зручніше пересилати, наприклад, на форумі або будь-якому іншому ресурсі, де розмір вкладення файлу обмежений. Також цей метод широко застосовується для запису великих фалів на знімні носії.
Вам знадобиться
  • - програма WinRar.
Інструкція
1
Скачайте програму WinRar в тому випадку, якщо вона не була встановлена раніше на ваш комп'ютер. Запустіть процес установки, виконайте дії, необхідні майстром-інсталятором, і виконайте асоціацію файлів для швидкого доступу до меню програми.
2
Для створення архіву з частин відкрийте папку з потрібним вам файлом. Якщо їх кілька, помістіть їх для зручності в одну і ту ж директорію. Виділіть їх або папку, в якій вони перебувають за допомогою правої кнопки миші. Натисніть на меню WinRar і виберіть пункт "Додати до архіву».
3
У який з'явився на екрані невеликому вікні введіть у відповідне поле найменування архіву. Найкраще вказати його на латиниці, якщо ви збираєтеся відправляти файли через інтернет. Налаштуйте на сусідніх вкладках параметри архіву, якщо потрібно, встановіть пароль і зашифруйте вміст, це зручно в тому випадку, якщо зміст його призначається якогось конкретного особі і не може бути переслано особисто. У головній вкладці за допомогою кнопки «Огляд» якщо потрібно, додайте файли, які забули включити в архів.
4
Виконайте розбивку архіву на частини. Зверніть увагу, що в нових версіях програми вам надається вже вказаний в можливих варіантах розмір частини архіву, він вказаний в байтах і служить як шаблон для розбивки, наприклад, з подальшим записом на CD/DVD, дискету і так далі.
5
Переконайтеся, що параметри архіву налаштовані належним чином, натисніть ОК.После створення архіву перевірте по можливості, чи все правильно працює і розархівуйте в зворотну сторону. Для цього виділіть всі частини і виберіть пункт меню «Розархівувати». Вийміть файл, попередньо вказавши директорії його майбутнього знаходження. По можливості перевірте його на працездатність після розархівування.
Зверніть увагу
Розмір частин вказується в байтах.