Вісцеральний жир: Як привести його показник у норму ?

В організмі людини присутній три види жиру - коричневий, підшкірний і вісцеральний. Надлишок останнього несе найбільшу небезпеку для організму. Саме прихований вісцеральний жир найскладніше піддається видаленню і призводить до численних захворювань.
Вам знадобиться
  • - магнітно-резонансна томографія;
  • - комплекс вправ;
  • - дієтичний раціон.
Інструкція
1
Пройдіть магнітно-резонансну томографію. Дане дослідження допоможе виявити відсоток вісцерального жиру у вашому організмі. У нормі у здорової людини його повинно бути не більше 1 літра. Якщо даний показник вище, то здоров'ю загрожує серйозна небезпека, порівнянна з міною сповільненої дії. Явних хвороб може не бути, проте зайвий вісцеральний жир починає відкладатися в м'язах і тканинах черевної порожнини (печінка, нирки, серце, підшлункова залоза). Все це в результаті призводить до захворювань серцево-судинно системи, цукрового діабету.
2
Розробіть дієтичний раціон. Ви можете це зробити під наглядом фахівця, проте основні принципи здорового харчування нескладно практикувати і самостійно. Виключіть зі свого меню жирну і смажену їжу, обмежте солодке і випічку, консервовані продукти з великою кількістю добавок. Вживайте більше складних вуглеводів, свіжих овочів, пісне м'ясо і рибу, несолодкі фрукти, обов'язково приймайте вітамінні добавки. Поступово вага почне падати і, відповідно, знизиться рівень вісцерального жиру .
3
Без фізичних вправ дієта не має сенсу. Справа в тому, що при зниженні калорійності їжі жир виходить з клітин (адипоцитів) і розпадається на жирні кислоти і гліцерин. Щоб жирні кислоти утилізувалися, необхідні фізичні навантаження, що підвищують м'язовий метаболізм. В даному випадку м'язи будуть використовувати для підживлення ці самі жирні кислоти.
Зверніть увагу
Як не парадоксально, рівень вісцерального жиру може різко підскочити в результаті експрес-дієти. Величезна кількість жиру направляється в кров і не виводиться з організму, осідаючи в печінці. Після кількох швидких дієт ви можете заробити цироз.
Корисна порада
В свій комплекс тренувань обов'язково включіть силові вправи, спираючись на прес. Вони підвищують метаболізм в м'язах і перешкоджають утворенню вісцерального жиру.