Як підключити інтернет на два комп'ютери через світч.

Багато користувачів, маючи в розпорядженні декілька комп'ютерів, бажають об'єднати їх в локальну мережу. Природно, мета створення такої мережі зводиться до налаштування доступу до інтернету для всіх вищевказаних ПК.
Вам знадобиться
  • - мережевий концентратор (світч);
  • - мережеві кабелі;
  • - мережева карта.
Інструкція
1
Якщо у вас в розпорядженні є свитч (мережевий концентратор), то для створення повноцінної мережі з доступом до інтернету вам буде потрібно ще одна мережева карта. Тобто для трьох ПК необхідна наявність чотирьох мережевих адаптерів. Придбайте мережеву карту.
2
Підключіть цей пристрій до того комп'ютера, до якого ви будете підключати кабель провайдера. Здійсніть дане підключення.
3
Налаштуйте для цього комп'ютера доступ в інтернет звичним способом. Для цього можете використовувати будь-який з встановлених мережевих адаптерів. До іншої мережевої карти підключіть один кінець кручений пари (мережевого кабелю).
4
Інший її кінець підключіть до будь-якого порту LAN (Ethernet) мережевого концентратора. До цього ж пристрою, використовуючи аналогічний спосіб, підключіть два інших комп'ютера . Локальна мережа готова до використання. Тепер налаштуйте доступ до інтернету .
5
Відкрийте параметри мережного адаптера, який підключено до мережного концентратора, на першому комп'ютери. Перейдіть до налаштування протоколу TCP/IP. Введіть значення IP-адреси для цього мережевого адаптера, рівне 213.213.213.1. Збережіть налаштування.
6
Увімкніть будь-який інший комп'ютер. Перейдіть до налаштувань протоколу TCP/IP. Враховуючи значення адреси першого комп'ютера , заповніть це меню наступними цифрами: - IP-адреса 213.213.213.2.- Маска підмережі 255.255.255.0- DNS-сервери 213.213.213.1- Основний шлюз 213.213.213.1.Сохраніте зміна параметрів цього меню.
7
Увімкніть третій комп'ютер. Проведіть настроювання його мережевого адаптера аналогічно попередньому пункту. Замініть останню цифру IP-адреси.
8
Перейдіть до першого комп'ютера. Відкрийте настройки підключення до інтернету . Виберіть меню «Доступ». Дозвольте використання цього підключення всім комп'ютера м локальної мережі. Розірвіть з'єднання з інтернетом і увімкніть його знову.