Як зробити відеокарту.

Виготовити в домашніх умовах сучасну відеокарту неможливо. А ось побудувати її демонстраційний макет під силу будь домашньому майстру. Вона підключається до COM-порту комп'ютера і виводить чорно-біле зображення на звичайний телевізор, неможливо конфліктуючи з основною відеокартою машини.
Інструкція
1
Зберіть будь перетворювач рівня для COM-порту, наприклад, на мікросхемі MAX232 або аналогічної. Якщо COM-порт в вашому комп'ютері відсутня, зберіть перетворювач USB-COM з вихідними рівнями TTL, наприклад, на мікросхемі FT232.
2
Візьміть мікроконтролер ATmega8. Запишіть в нього прошивку з наступного архіву: http://www.batsocks.co.uk/downloads/code_tm_1100.zip
3
З'єднайте висновки 8 і 22 мікроконтролера із загальним проводом, 7 і 20 - з плюсом харчування. Один блокувальний конденсатор ємністю в 100 нанофарадах підключіть між висновками 7 і 8, другий - між висновками 20 і 22.
4
Між висновками 9 і 10 мікроконтролера включите кварцовий резонатор на 16 мегагерц. Кожен з його висновків з'єднайте з загальним проводом через конденсатор ємністю в 22 пикофарад.
5
Зробіть два ланцюжки, кожна з яких складається з діода 1N4148 (КД522) і резистора (катодом до резистори). Перший резистор повинен бути на 1 кОм, другий - на 330 Ом. Анод першого діода підключіть до висновку 15 мікроконтролера, другий - до висновку 17.
6
Вільні висновки резисторів з'єднайте разом, а потім через резистор на 56 Ом підключіть до загального проводу. Точку з'єднання резисторів підключіть до центрального контакту роз'єму відеовходу знеструмленого телевізора, відключеного від колективної антени, а до кільцевому контакту цього роз'єму підключіть загальний провід саморобної відеокарти.
7
Висновки 2 і 14 з'єднайте разом і підключіть до них вихідну лінію перетворювача, по якій надходять дані з комп'ютера. Сам перетворювач підключіть до комп'ютера.
8
Харчування на відеокарту подайте з Molex-роз'єму комп'ютера, якщо він працює від COM-порту (обов'язково 5 В, але ні в якому разі не 12), або прямо з шини харчування USB- порту, якщо пристрій працює від нього.
9
Виставте джампери між загальним проводом і висновками 23 - 28 мікроконтролера у відповідності з наступною таблицей:http://www.batsocks.co.uk/products/Other/TellyMate_UserGuide_Jumpers.htm
10
Увімкніть телевізор і комп'ютер. На телевізорі виберіть той відеовхід, до якого ви підключили саморобну відеокарту . Після того, як комп'ютер завантажиться, запустіть будь-яку термінальну програму, виберіть той порт, до якого підключений пристрій (параметри його задайте відповідно до конфігурацією джамперів), після чого виведіть в порт будь латинський текст. Якщо все зроблено правильно, ваш текст з'явиться на екрані.
11
Програму, що виводить текст автоматично, складіть самостійно, скажімо, на мові Python. Тепер у вас є друга відеокарта, працююча незалежно від основної, і дозволяє виводити текст на другий пристрій відображення незалежно від основного монітора.