Як упаковувати багаж.

Перед поїздкою уточніть у своїй авіакомпанії обмеження на вагу багажу . Якщо при реєстрації чемодан виявиться важче норми, вас попросять оплатити порався. Врахуйте також, що з поїздок прийнято привозити сувеніри та пам'ятні речі. Залиште для них місце в ваших сумках.
Інструкція
1
Для початку необхідно правильно визначити, що полетить в багажі, а що з вами в ручній поклажі. Всі документи, квитки, гроші, телефон, цінні речі і невелика електроніка повинні знаходитися завжди при вас.
2
Існує ряд обмежень на пронесення предметів в салон літака. У ручній поклажі не повинно бути нічого хоча б віддалено нагадує зброю. Іграшкові пістолети, складані ножі, ножиці і навіть пилочку для нігтів необхідно здати в багаж. Також в салон літака заборонено проносити рідини в контейнерах ємністю більше 100 мл, за винятком ліків і дитячого харчування. Значить, все шампуні та креми полетять в багажному відділенні.
3
Не секрет, що з валізами і сумками працівники аеропорту особливо не церемоняться. Їх задача зробити завантаження-розвантаження в найкоротші терміни. Багаж кидають, навалюють один на одного, сумки можуть впасти з транспортною стрічки або зачепитися за що-небудь. Турбота про збереження речей всередині валізи лежить на плечах пасажира. Тому по можливості варто уникати перевезення крихких предметів. Всі скляні речі треба загортати в плівку з повітряними бульбашками, а потім в одяг і укладати в глибину сумки, так щоб з боків вони не прощупується. Все, що може розлитися, варто звернути в окремі герметичні пакети.
4
На дно валізи укладаються громіздкі і важкі речі, наприклад, верхній одяг та книги. Кожен предмет взуття упакуйте в окремий пакет і складіть пари носок до п'яти. Розміщувати взуття краще по краях валізи, щоб зміцнити стінки. Легко мнущиеся речі скатуйте тугими валиками або перекладайте трикотажем, щоб уникнути заломів.
5
Для економії місця косметичні засоби краще брати в міні-упаковках або придбати вже на місці. Всю дрібниця - зарядки для телефону, невеликі косметички, шкарпетки, плавки - залиште на потім. Їх легко можна буде засунути між великими речами, навіть якщо здасться, що сумка забита під зав'язку.
6
Спробуйте застебнути блискавку. Якщо це вдається насилу, то краще викласти частину речей. При такому тиску зсередини і недбалому поводженні в аеропорту замок або шви можуть не витримати і лопнути.
7
Для кращого збереження загорніть валізу з плівку поліетилену. Цю послугу надають в будівлі аеровокзалу за додаткову плату. Упаковка підвищить міцність валізи, захистить його від забруднення, не дасть чіплятися за все підряд виступаючими частинами і принесе розчарування злодюжкам.
Зверніть увагу
Якщо речі у валізі порозпихати абияк, це може створити труднощі в разі огляду в аеропорту, до того ж, вам буде важко потім скласти всі назад. Розсортуйте одяг і укладіть в окремі пакети, щоб не показувати всім оточуючим свої речі.