Як зшити зайця. Як зшити плюшевого зайця.

М'які іграшки можуть служити відмінним подарунком і дітям і дорослим. Діти дуже люблять їх, часто вони стають їхніми улюбленими іграшками і справжніми друзями. Вони приємні на дотик, їх можна потискати, діти часто лягають спати з ними, довіряють їм свої таємниці. Цього року особливо часто шиють, в'яжуть, ліплять із солоного тіста і пластика зайців і кроликів, так як вони є символами, що наступив. Отримати як сувенір зшиту м'яку іграшку, а потім використовувати її в якості декору в квартирі, приємно будь-якій дівчині і жінці.
Вам знадобиться
  • - викрійки;
  • - матеріал;
  • - наповнювач;
  • - інструменти для шиття;
  • - нитки;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Перенесіть викрійки на тканину. Можна використовувати для цього фліс, сірий або білий хутро, байку і ситець будь-якого забарвлення, але бажано однотонні. М'які іграшки з різних матеріалів виходять неповторними навіть, якщо їх зшити по одній і тій же викрійці.
2
Виріжте всі деталі з урахуванням припусків на шви. Розкладіть їх попарно.
3
Всі деталі Наживляємо і зшивайте окремо, залишаючи місце для набивання.
4
Виверніть деталі голови, тулуба, лап і щільно набийте холофайбер або синтепоном.
5
На деталях голови з двох сторін приметайте частини щічок для додання обсягу мордочці зайця.
6
Деталі вух зшийте разом, виверніть, але не набивайте. Всередину вух вставте щільний матеріал для жорсткості.
7
Пришийте голову до тулуба. Використовуйте кріплення на ґудзиках між головою і шиєю, для того, щоб голова могла обертатися. Вуха з'єднайте з головою.
8
Зробіть окремо хвостик, стягніть його і прикріпіть до тулуба.
9
Окремо пришийте лапи до тулуба. Зробіть кріплення на ґудзиках, тоді лапки у іграшки зможуть рухатися.
10
Якщо ви хочете зшити зайця для малюка, мордочку оформляйте міцно приклеєними очками і носиком. Пришийте вуса і вишийте рот. Для подарунка дорослій людині на мордочці зайця можна використовувати декоративні ґудзики.
11
Придумайте і зшийте зайцю одяг - кофточку, шапочку, шарфик.
12
Зробіть з помаранчевого флісу або фетру морквину, а бадилля із зеленого матеріалу. Набейте синтепоном. Прикріпіть морквину до лап зайця на липучку, щоб дитина самостійно міг знімати і прикріплювати її. М'яка іграшка доставити чимало задоволення і дитині в іграх, і вам в процесі роботи.