Пральна машинка: Як вибрати відповідну модель.

Якщо ви вирішили придбати пральну машину , то підготуйте себе до того, що сьогодні зробити конкретний вибір досить складно. Проблема в тому, що, увійшовши в магазин, ви зіткнетеся з величезною різноманітністю моделей, представлених відомими світовими виробниками. Недосвідченого покупця такий асортимент може заплутати, тому перед покупкою бажано ознайомитися з наступними порадами.
Інструкція
1
Перед тим як йти в магазин необхідно визначитися з місцем, де ви встановите пральну машину . Від цього залежать габарити і спосіб завантаження вашої побутової техніки. Сьогодні великою популярністю користуються машини з вертикальним завантаженням. Вони займають мало місця, не вимагають додаткового простору для відкриття дверцят. Таку пральну машину можна з легкістю заховати за будь-який невикористаний кут. У тому випадку, якщо ви плануєте вибрати модель з вертикальним завантаженням, то рекомендується перевірити її розміри. Як правило, такі пральні машини мають висоту - 85 см, ширину - 55 см, глибину - від 30 до 65 см.
2
Потім потрібно розрахувати обсяг прання. Для самотніх людей підійде максимальне завантаження 3 кг. Якщо ваша сім'я складається з чотирьох - шести чоловік, то найкраще купувати машину з об'ємом барабана 5 - 5,5 кг. Пральні машини з більшою максимальним завантаженням необхідні сім'ям від семи чоловік.
3
Барабан - це місце, в якому протягом всієї прання буде знаходитися вся ваша одяг. Барабани в пральних машинах повинні бути виготовлені з нержавіючої сталі. Бак (ємність для барабана) може бути з нержавіючої сталі, пластику або емальованому поверхні. Пральні машини з пластиковим баком відрізняються меншим шумом, вони економічніше витрачають електроенергію, поглинають вібрацію, не схильні до корозії.
4
Ступінь ефективності прання можна визначити за допомогою латинських літер: A і B - найвища ефективність у поєднанні з дбайливим ставленням до одягу; C, D, E - середній показник ефективності; F і G - найнижча ступінь. Цими ж буквами позначаються класи віджимання.
5
Потім можна переходити до вибору програм для прання. Нещодавно існувала думка, що чим більшою кількістю налаштувань володіє пральна машина, тим якісніше вона стирає. Сьогодні спостерігається протилежна тенденція. Найбільшою популярністю користуються моделі, що володіють 3-4 програмами для прання різних видів тканини.
6
Пральна машина може підключатися до водопроводу двома способами. Підключення тільки до гарячої води дозволить заощадити електроенергію. Однак недолік такого методу полягає в тому, що температура води не постійна, тому воду доведеться нагрівати самої пральній машині. Підключення тільки до холодної води більш практично. Але пам'ятайте про те, що в такому випадку необхідно купувати додаткові кошти для пом'якшення води.