Як вибрати дзеркальну камеру.

Останнім часом через зниження цін особливою популярністю стали володіти дзеркальні камери, які дозволяють робити більш якісні знімки. Однак проблема в тому, що далеко не кожна людина може вибрати правильну і надійну модель з усього розмаїття. Дотримуючись наступних рекомендацій, ви зможете зосередитися на дійсно важливих характеристиках, а не на маркетингових хитрощах виробників фотокамер.
Інструкція
1
Перше, на що необхідно звернути увагу - це кількість мегапікселів. Цей параметр показує максимальний дозвіл знімка, який може зробити фотоапарат без втрати якості. Якщо ви купуєте камеру для фотографій в домашній альбом, то вам цілком вистачить 2-3 мегапікселів. Для любительської зйомки підійде модель з 3-5 мегапікселямі.
2
На якість фотографій впливають не тільки мегапікселі, але і матриця камери. Цей пристрій відповідає за колірну гамму, передачу дрібних деталей об'єктів, глибину різкості, шуми. Рекомендується вибирати фото камеру з можливістю ручного регулювання чутливості, так як електроніка далеко не завжди може правильно встановити цей параметр.
3
Потім необхідно перевірити функцію Zoom. Збільшення буває двох видів: цифрове і оптичне. Перше встановлюється тільки на дешеві моделі. Фотографії з використанням цифрового зуму виходять більш гіршої якості, тому що зображення збільшується після того як ви зробили знімок. Принцип дії оптичного зуму полягає в зміні фокусної відстані об'єктива. Його найкраще використовувати в тому випадку, якщо ви не можете наблизитися до об'єкту зйомки.
4
В основному виробники воліють указувати лише формати файлів, в яких можливе збереження зображень. Стандартним форматом є JPEG, він витрачає набагато менше пам'яті, але в теж час якість фотографій мало відрізняється від професійних форматів.
5
У більшості випадків дзеркальні камери мають невелику вбудованою пам'яттю. Тому фотоапарат повинен мати можливість збереження інформації на карту пам'яті.
6
Ні в якому разі не вибирайте фотоапарат, що працює від звичайних пальчикових батарейок, їх вистачить всього лише на 30 знімків. Також не варто звертати увагу на літієві акумулятори. Найбільш прийнятний варіант - використання лужних металогідридних батарей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KRObsQaHfYM
Зверніть увагу
Як вибрати дзеркалку для початківців. ? Так, як вибрати дзеркальний фотоапарат з безлічі пропозицій, щоб не помилитися? Можливо ви скажете, що купуючи будь-яку дзеркалку важко помилитися, і багато в чому ви виявитеся праві, тому запас якості і можливостей навіть самої простенької дзеркальної фотокамери, з головою покриє потреби навіть досвідченого фотолюбителя.
Корисна порада
Плюси дзеркальних фотокамер. Можливість робити гарне фото, майже в будь-яких умовах. І майже будь-які типи фото - пейзажі, портрети, інтер'єри і т.д. Матриці хорошої якості, ручні настройки, змінні об'єктиви. Маючи це, можна домогтися дуже хороших результатів. А на таке навчання доведеться витратити чимало часу. Як вибрати кращу фотокамеру. Ось, нарешті, ми дісталися до головного питання, заради якого все затівалося. Зазвичай поради щодо вибору ґрунтуються на технічних можливостях фотокамер.
Вибір дзеркальної фотокамери - справа досить важка. Це тільки на перший погляд всі вони однакові. На ділі ж кожен фотоапарат унікальний. Ви можете вибрати камеру, виходячи зі своїх потреб і потреб. Немає сенсу купувати професійну модель за 100-200 тисяч рублів, якщо ви раніше ніколи не тримали дзеркалку в руках. І професійному фотографу теж немає потреби купувати фотокамеру початкового рівня, адже вона абсолютно не відповідає його вимогам і рівню майстерності. Далі піде мова про те, як вибрати камеру для себе і на що потрібно звертати увагу при виборі.
Інструкція
1
Якщо ви шукайте інформацію щодо вибору фотоапарата, то швидше за все, ви збираєтеся купити свою першу дзеркалку. Отже, професійні моделі розглядати не варто. До їх покупці ви прийдете через деякий час. Починати роботу завжди потрібно з молодших моделей. Найпоширеніші і відповідні фотокамери це NIKON D60, NIKON D70, NIKON D3000, NIKON D3100, NIKON D5000, NIKON D5100, CANON EOS 1000D, CANON EOS 1100D, CANON EOS 500D, CANON EOS 550D, CANON EOS 600D, SONY DSLR-A330, SONY DSLR-A380L, SONY DSLR-A290L, SONY DSLR-A230Y, SONY DSLR-A390L, SONY DSLR-A500L.
2
Вони мають всі необхідні для новачка можливості налаштування. Не надто високі, але цілком достатні показники світлочутливості (ІСО), колірної температури, скорострільність, швидкість фокусування і т.п. дозволяють новачкові плавно «в'їхати в тему» і поступово розібратися, що до чого, для чого воно потрібно і як це використовувати.
3
Розмір матриці, звичайно, має значення, але не варто при виборі орієнтуватися тільки на нього. Якщо ви хочете зробити фотографію чимось більшим, ніж просто «фотканье», переконайтеся, що фотоапарат може фотографувати не тільки у форматі.jpg", а й в .raw. Цей формат дає великі можливості по обробці фотографій. Потримайте апарат в руках, він повинен «лягти» в долоню, злитися з вами. Якщо камера фізично для вас незручна, це буде весь час заважати вам під час зйомки. У деяких моделях є меню-підказка для тих, хто вперше бере фотоапарат в руки. Воно не обов'язково, але дуже зручно.
4
Як правило, молодші моделі при покупці забезпечуються китовими об'єктивами. Кутовий - заводський об'єктив з середніми показниками і невисокою світлосилою. Але для першого досвіду його буває цілком достатньо, щоб освоїтися з новою технікою. Пізніше ви зможете самі вибрати відповідний вам об'єктив або навіть декілька.
5
Перед покупкою пройдіть по магазинах зі своєю карткою пам'яті. Подивіться різні фотоапарати, вставте свою карту пам'яті і зробіть кілька кадрів з різними настройками або в різних режимах. Так ви особисто оціните роботу камери, скорострільність, ергономіку і зручність. А вдома ви зможете переглянути знімки на комп'ютері і оцінити ще й передачу кольору, рівень шумів, чіткість та інші нюанси. Після особистого «знайомства» вам буде набагато простіше визначитися з вибором.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KRObsQaHfYM