Як запам'ятовувати німецькі слова.

Запам'ятовувати німецькі слова - необхідна частина вивчення німецької мови. При швидкому запам'ятовуванні слів мову вчиться легше і ефективніше. Для кращого запам'ятовування слів необхідно терпіння, щоденна праця і сила волі.
Вам знадобиться
  • Картки з німецькими словами.
Інструкція
1
Відвідуйте курси німецької мови або займайтеся з репетитором. Пам'ятайте, що саме по собі запам'ятовування слів не приведе до вивчення мови. Будь-яка мова, в тому числі і німецька, навчається в системі. Запам'ятовування німецьких слів - тільки частина цієї системи. Неможливо заговорити по-німецьки, тільки запам'ятовуючи німецькі слова .
2
Виписуйте необхідні слова на картки (з одного боку слово, з іншого - переклад і приклад). Систематизуйте їх по групах: «будинок», «сім'я», «хобі та розваги», «їжа», «покупки». Звертайтеся до карток кожен день, нехай вони завжди будуть під рукою - в сумці, в кишені, на робочому столі. Повторюйте слова при будь-якому зручному випадку.
3
Створюйте нові картки якомога частіше, по 5-7 штук. Процес вивчення повинен бути безперервним. Розвісьте картки з німецькими слова ми у себе вдома. Нехай вони будуть в тих місцях, де ви проводите більше всього часу: на двері холодильника або на екрані комп'ютера.
4
Намагайтеся вживати недавно вивчені слова в письмовій та усній мові. Вставляйте нові німецькі слова в свою промову при виконанні різноманітних завдань німецькою мовою, під час занять на курсах, при спілкуванні з носіями мови. Використовуйте будь-яку можливість для повторення і активного вживання.
5
Запам'ятовуйте німецькі слова під час перегляду фільмів іноземною мовою, читання німецької літератури або слухаючи музику. Будь-які позитивні емоції роблять процес навчання набагато ефективніше. Вчіться із задоволенням.
6
Використовуйте мнемонічні прийоми і метод асоціацій. Запам'ятовуйте слова у зв'язці з російськими слова ми. Зв'язок може бути абсолютно будь-який. Чим абсурдніше, тим краще. Наприклад, слово spielen - грати, гратися. Воно схоже за звучанням на російське слово «шпиль». Використовуйте це схожість - «Томмі сидів на шпилі і грав». Складайте такі ланцюжки, і якість запам'ятовування німецьких слів зросте в рази.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vKkwuSPtyKs
Корисна порада
Будьте терплячі і займайтеся кожен день, тільки так результат буде гарантований!