Як створити копію жорсткого диска.

Користувачі, які піклуються про збереження важливих даних, періодично створюють резервні копії жорсткого диска або його розділів. Для здійснення даного процесу рекомендують використовувати спеціальні утиліти.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager;
  • - додатковий жорсткий диск.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно створити копію жорсткого диска , на якому не встановлена операційна система, то просто скопіюйте з нього всі дані. Підключіть додатковий жорсткий диск або переносний USB-накопичувач.
2
Відкрийте провідник або інший файловий менеджер, виділіть всі файли і папки розділів жорсткого диска і скопіюйте їх на інший пристрій. Щоб забезпечити найбільш якісне створення копії, використовуйте програму Partition Manager.
3
Встановіть утиліту і запустіть її. Відкрийте вкладку «Майстра». Виберіть пункт «Копіювання жорсткого диска ». Зверніть увагу, що для здійснення цього процесу вам буде потрібно додатковий жорсткий диск.
4
У наступному вікні вкажіть жорсткий диск, який необхідно скопіювати. Натисніть кнопку «Далі» для переходу до наступного пункту меню.
5
Відкриється вікно з заголовком «Вибір цільового диска ». Вкажіть жорсткий диск, на якому потрібно розмістити копію попереднього. Натисніть кнопку «Далі». Для забезпечення безпеки і створення точної копії обраного диска активуйте функцію «Прямий доступ до секторів жорсткого диска ». Натисніть кнопку «Далі» для відкриття меню попереднього перегляду.
6
Якщо ви задали вірні параметри, то натисніть кнопку «Далі», а потім - «Готово». Тепер відкрийте вкладку «Зміни» і виберіть пункт «Застосувати зміни».
7
Якщо вам потрібно створити копію системного розділу жорсткого диска , то можна не використовувати додаткових програм. Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Система і безпека». Відкрийте меню «Архівація та відновлення».
8
Виберіть пункт «Створення образу системи». Виберіть системний розділ, який необхідно скопіювати, і вкажіть місце зберігання майбутньої копії. Натисніть кнопку «Архивировать» для запуску процесу. В даному випадку ви можете використовувати навіть несистемний розділ жорсткого диска .