Як зробити фотографію розмитою.

Для досягнення різних творчих цілей ми часто використовуємо нестандартні прийоми обробки фотографій. Наприклад, зазвичай вважається, що гарне фото повинно бути різким, чітким, з добре опрацьованими деталями. Але що, якщо автор хоче передати зовсім інший настрій? Якщо хочеться передати почуття невизначеності, туману, неясності, сумнівів і т.п.? В цьому випадку можна поступитися звичними правилами і зробити фотографію розмитою.
Вам знадобиться
  • Фото, Adobe Photoshop
Інструкція
1
Ви можете розмити фотографію повністю або частково. Якщо ви залишите невелику ділянку фотографії чітким, це може додати їй велику виразність. Відкрийте потрібне вам фото в Adobe Photoshop і створіть копію шару «фон». Назвіть копію «1». Цей шар і призначений для роботи.
2
Ми будемо користуватися інструментом «розмиття». Він знаходиться в меню інструментів, і значок його виглядає як крапля. Встановіть інтенсивність на 100%, якщо ви збираєтеся дуже сильно розмити фотографію. Якщо ж ваша мета - легке розмиття - зменшіть інтенсивність інструменту. Для великих площ візьміть кисть великого розміру. Якщо ж вам знадобиться проробка дрібних деталей, встановіть менший розмір кисті. Сам процес розмиття дуже простий: потрібним інструментом проведіть по тих місцях, які хочете зробити менш чіткими.
3
Якщо ви збираєтеся розмити знімок не цілком, а лише частково, стежте, щоб у підсумку фото не виглядало відштовхуюче. Робіть всі рухи пензлем дуже акуратно. Через кілька хвилин результат буде готовий. Збережіть вийшло зображення. Тепер ваша фотографія виглядає більш цікавою і художньої.
4
Якщо ви розмили фото занадто сильно, не намагайтеся виправити помилки інструментом "різкість". Це тільки зіпсує вашу роботу остаточно. Скасуйте дію. Однак, якщо ви вже давно зробили щось не так і скасувати цю дію вже неможливо, то вам доведеться видалити шар «1». Доведеться створити нову копію шару «фон» і робити все заново. На цей раз будьте уважнішими.
Корисна порада
Ні в якому разі не виправляйте розмиття резкостью.Нікогда зайняття не на вихідному шарі "фон". Завжди робіть копію і починайте працювати тільки з нею. Тоді в разі невдачі ви можете видалити зіпсований шар і створити нову копію для роботи. В іншому випадку фотографія може бути зіпсована безповоротно.