Як видалити папку в пошті.

Поштовий сервер Yandex дозволяє комфортно працювати з електронною кореспонденцією, впорядкувати роботу з листами, розподілити їх по потрібних папках. У разі, якщо будь-яка папка більше вам не потрібна, її можна з легкістю видалити, зробивши для цього всього кілька кліків мишкою.
Інструкція
1
Запустіть браузер звичайним способом і увійдіть у свою електронну поштову скриньку, ввівши відповідний логін і пароль. Ви потрапите на сторінку управління листами.
2
У верхньому правому кутку сторінки знайдіть опцію «Налаштування» (вона знаходиться нижче адреси вашої електронної пошти) і клікніть на рядок лівої кнопкою миші. Ви перейдете у вікно з вибором різних опцій для настройки коректної роботи пошти.
3
В даному вікні виберіть розділ «Папки та мітки», з якого можна редагувати і видаляти папки. Натисніть на відповідну строчку-посилання лівою кнопкою миші.
4
Перейшовши на наступний рівень, ви побачите віконце з смугою прокрутки, в якому міститься список всіх наявних на даний момент папок. Лівіше вікна розташовуються можливі варіанти дій. Зверніть уваги, що папки, передбачені поштовим сервісом за замовчуванням, розташовуються в списку вище. Папки, створені вами самостійно, розташовані нижче. Знайдіть папку , яку хочете видалити.
5
Для того щоб здійснити будь-яку дію з папкою, її треба попередньо виділити. Для цього наведіть курсор на назву потрібної папки і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Після виконання даного кроку активуються кнопки з доступними діями.
6
Натисніть на кнопку «Видалити» і поверніться в основне вікно. Будьте уважні: дана процедура не вимагає підтвердження, отже, скасувати її в разі помилки вам не вдасться. Всі листи, що знаходилися в віддаленій папці, будуть видалені разом з нею.
Корисна порада
Перебуваючи на сторінці редагування папок і ярликів, можна не тільки видалити непотрібну папку, але і створити нову. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по першій верхньої кнопці «Нова папка» і введіть у вікні назва нової папки. Для підтвердження операції натисніть кнопку «Створити папку». Кнопка «Нова папка» активна завжди.