Як відформатувати карту пам'яті.

Карти пам'яті використовуються в різних портативних пристроях як сховища даних. Але перед використанням її необхідно відформатувати для зберігання і відображення всіх даних. Це можна зробити стандартними засобами операційної системи комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - карт-рідер
Інструкція
1
Для форматування флеш-карти краще всього використовувати карт-рідер, який дозволяє не тільки переглянути вміст, а й управляти ФС знімного носія. Якщо ваш пристрій, в якому планується використовувати карту, підтримує роботу в режимі передачі даних, то можна здійснити підключення до комп'ютера за допомогою кабелю і відформатувати флешку без використання додаткових пристроїв.
2
Відформатувати карту можна як з провідника Windows, так і через вбудовану утиліту "Керування дисками". Для флешок об'ємом до 2Гб підійде файлова система FAT. Якщо карта має більший обсяг, то система отформатирует в FAT32.
3
Для форматування через провідник підключіть карту пам'яті через пристрій в режимі передачі даних або карт-рідер. Перейдіть в «Мій комп'ютер» і виберіть вашу флешку.
4
Клацніть правою клавішею по відповідній піктограмі, потім виберіть "Форматувати". Під сплив вікні виберіть відповідний тип ФС, після чого натисніть кнопку «Почати».
5
Для форматування карти за допомогою утиліти «Управління дисками» підключіть карту пам'яті до комп'ютера і клікніть правою клавішею миші на іконці «Мій комп'ютер» в меню «Пуск», або на робочому столі. Потім виберіть «Управління».
6
У вікні перейдіть в «Сховище» - «Управління дисками». Виберіть вашу флешку, вкажіть пункт «Форматувати». Натисніть «ОК». Дочекайтеся закінчення форматування, після чого вставте карту в пристрій і перевірте її на працездатність.
Зверніть увагу
Форматування за допомогою карт-рідера проходить значно швидше, ніж через мобільний пристрій. Більш того, комп'ютер дозволяє виконати повне форматування карти, чого не можна зробити за допомогою функцій телефону.
Корисна порада
Деякі пристрої мають у своїх налаштуваннях пункт меню «Форматування карти», який дозволяє відформатувати пам'ять флешки без підключення її до комп'ютера. Наявність даної функції повинно бути вказано в керівництві користувача.