Як зробити плеєр.

Кишеньковий плеєр , що використовує карту пам'яті, не обов'язково повинен мати кольоровий екран і складний графічний інтерфейс. Деякі моделі взагалі не мають дисплея і управляються кнопками «наосліп». Вони також знаходять чимало прихильників.
Інструкція
1
Візьміть будь мікроконтролер з наступного списку: ATtiny23, ATtiny45, ATtiny85. Знайдіть на сторінці, адреса якої вказана в кінці сторінки, архів з прошивкою, після чого запишіть в контролер ту з них, яка розрахована на звичайний монофонічний варіант (стереофонічний, а також покращений монофонічний варіанти займають більше висновків мікросхеми, і тому вимагають спеціального варіанту програматора, в той час, як для звичайного монофонічного достатньо будь-якого відповідного програматора, навіть самого простого).
2
Висновок 4 мікроконтролера з'єднайте з загальним проводом, висновок 8 - з плюсом харчування, висновок 2 - з контактом 2 держателя картки MicroSD, висновок 6 - з контактом 3 держателя, висновок 7 - з контактом 5, висновок 5 - з контактом 7. Контакт 6 держателя підключіть до загального проводу, контакт 4 - до плюса харчування.
3
Між загальним проводом і виведенням 5 мікроконтролера включіть ланцюжок з послідовно з'єднаних резистора на 4,7 кОм і кнопки.
4
Паралельно джерела живлення підключіть блокувальний керамічний конденсатор будь-якої ємності.
5
Навушники (з паралельно з'єднаними випромінювачами і вбудованим регулятором гучності) підключіть між загальним проводом і виведенням 3 мікроконтролера через включений послідовно розв'язують електролітичний конденсатор на 100 мкФ (плюсом до висновку 3, мінусом до навушників). У вітчизняного конденсатора плюсової висновок промаркований знаком плюса на корпусі або на дні (якщо це К50-16), а у імпортного поруч з мінусовим висновком на пластмасову оболонку нанесена смуга із знаків мінуса.
6
На карту пам'яті Micro SD з файловою системою FAT за допомогою кардрідера запишіть файли формату WAV. Для конвертування в нього файлів форматів OGG, MP3, WMA використовуйте програму Audacity або аналогічну.
7
Підключіть до схеми в правильній полярності через вимикач два послідовно з'єднаних елемента AA.
8
Отмонтіруйте карту, виставте гучність регулятором на навушниках на мінімум, перенесіть карту в плеєр і включіть його живлення. Він почне програвати перший файл автоматично), потім плавно підніміть гучність до комфортного рівня. Для вибору наступного файлу натисніть кнопку. Щоб повернутися до першого файлу, короткочасно вимкніть живлення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=f-hPjp8wwdw
Зверніть увагу
Плеєр формує вихідний сигнал класу D. Не приєднуйте його до зовнішнього підсилювача без інтегруючого ланцюжка, інакше можна вивести підсилювач з ладу.
При прослуховуванні улюбленої музики деколи хочеться, щоб вона звучала якомога голосніше навіть якщо вона поставлена на максимальній гучності. Ви можете збільшити гучність відтворення, зробивши кілька простих кроків.
Інструкція
1
Використовуйте налаштування еквалайзера для максимізації гучності відтворення. Вони присутні практично в кожному плеєрі і слушат для того, щоб налаштувати звучання згідно типом відтвореного треку. Максимізуючи всі параметри еквалайзера, ви зможете зробити гучність настільки великий, наскільки це можливо.
2
Використовуйте аудіо редактор для зміни гучності трека. Найкращим варіантом буде використання Sony Sound Forge або Adobe Audition. Ці редактори мають найкращу якість компресії. Використовуйте ефекти нормалізації та підвищення гучності. Слідкуйте за тим, щоб при зміні гучності не було втрачено милозвучність. Ви можете також відкалібрувати трек згідно тим частотам, які повинні відтворюватися найбільш голосно. Використовуйте ефект "Графічний еквалайзер". Збільште ті частоти, які повинні бути збільшені, після чого збережіть отриманий результат.
3
Для обробки декількох файлів використовуйте програму Mp3Gain. З її допомогою ви можете збільшити гучність у кількох треку. Для цього досить встановити цю програму і після запуску додати для обробки ті файли, які ви хочете обробити. Майте на увазі, що даний редактор не дозволяє скасувати зроблені зміни, тому краще всього скористатися варіантом "Зберегти копію". Таким чином, всі треки, які виотредактіруете, залишаться без змін, і на виході ви отримаєте їх копії із збільшеною гучністю.
4
Більшість навушників, що йдуть в комплекті з аудіоплеєрами, мають опір в 32 Ом. Шукайте ті навушники, які мають опір в 16 Ом, так як вони дозволяють відтворювати треки з більш високою гучністю. Також ви можете використовувати навушники з шумопоглинання. З їх допомогою зовнішні звуки будуть чутні в найменшій мірі, тому звучання музики буде більш чітким.