Як використовувати бігуді-бумеранги. бігуді-бумеранги Як користуватися.

Бігуді-бумеранги привертають увагу своєю незвичайним видом: кольорові м'які палички різної довжини та діаметру. Вони дозволяють отримати як дрібні кучері, так і крупні локони. Перевагою бумерангів є те, що з ними можна спати, не боячись отримати вранці біль в шиї і злами на волоссі.
Вам знадобиться
  • - мус або піна для створення локонів;
  • - гребінець;
  • - лак для волосся.
Інструкція
1
Вимийте і висушіть волосся. Не варто завивати на бігуді вологе волосся, тому вони при цьому розтягуються і пошкоджуються. Для того щоб кучері трималися довше, перед тим як висушити волосся, нанесіть на них мус або піну для створення локонів.
2
Візьміть бігуді. Довжину бумерангів і їх діаметр підбирайте залежно від довжини вашого волосся і очікуваного результату. Чим довше волосся, тим довше повинні бути бумеранги. Довгі бігуді можна використовувати і в тому випадку, коли ви хочете накрутити широкі пасма волосся. Мінімальний діаметр бігуді (12-13 мм) вибирайте в тому випадку, якщо ви хочете отримати кучері як у Пушкіна. Для отримання локонів необхідний більший діаметр (30 мм і більше).
3
Візьміть пасмо волосся, розчешіть гребінцем. Поверніть її кілька разів навколо своєї осі для того, щоб вийшов нещільний джгутик. Це необхідно для додання волоссю додаткового обсягу.
4
Притримуючи джгутик з волосся за кінчик, накручуйте його на середину бумеранга. Завивати волосся можна як від коріння, так і від кінців. Слідкуйте за тим, щоб кінчик джгутика не вибиватися з закручених на бігуді волосся.
5
Загніть кінці бумеранга наверх і до середини. У вас має вийти «калачик». Якщо ваші бігуді мають застібку, то просуньте один кінець в інший, щоб вийшло кільце.
6
Накрутите інші волосся аналогічним чином. Дотримуйтесь від верхівки до потилиці, потім до скронь і до лоба. «Калачики» розташовуйте горизонтально.
7
Після того як все волосся будуть накручені, збризніть їх лаком.
8
Через 2 години акуратно зніміть бігуді. Розділіть пасма руками. Якщо вам не потрібні тугі колечка, то акуратно розчешіть волосся також руками. Зайву пухнастість волосся пригладьте воском. Для фіксації кучерів нанесіть лак на довжину волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZYu6Mqqqo-s
Корисна порада
Якщо ви завиває волосся на ніч, то на час сну під шию, для зручності, підкладіть валик.
Чому так захоплююче виглядає політ бумеранга? Кожен раз чекаєш із завмиранням серця: чи полетить? Не впаде? А раптом не повернеться? І все-таки повертається. Чому? І як зробити так, щоб він неодмінно повернувся? Як користуватися бумерангом?

Якщо ви вперше взяли в руки це одне з найдавніших винаходів людства, вам необхідно пам'ятати, що самі перші спроби його запустити можуть бути досить тривалими і непередбачуваними, тому наберіться терпіння і вибирайте, будь ласка, безлюдні місця, такі , як поле чи стадіон, радіус якого повинен становити не менше 40 - 60 метрів.

Запускати бумеранг слід з центру обраного вами кола. Вся справа в тому, що, літаючи, бумеранг описує «вісімку»: кидаєте його ви поперед себе, а зловите ззаду.

Користуватися бумерангом досить просто, але тут головне «вправність, гарт, тренування». Необхідно знати деякі правила:

  1. Лицьова сторона бумеранга опукла. На ній, як правило, розташовується малюнок. Тильна сторона - плоска. Необхідно взяти бумеранг так, щоб великий палець знаходився на лицьовій стороні, а не на плоскій, при цьому не має значення, в який бік дивиться «крило» бумеранга - назад або вперед. Затискається близько трьох сантиметрів самого бумеранга, тобто самий його кінчик. Легкі бумеранги затискають трьома пальцями, важкі беруть в кулак.
  2. Одна з найпоширеніших помилок при запуску полягає в тому, що бумеранг кидають практично паралельно землі, внаслідок чого бумеранг злітає відразу вгору і також стрімко падає. Запускати ж слід перпендикулярно землі, з невеликим (не більше сорока п'яти градусів) нахилом вправо.
  3. Кидок повинен бути достатньо сильний, щоб злетіти, описати петлю і повернутися. Кидайте бумеранг прямо перед собою, орієнтуйтеся на лінію горизонту. Не старайтесь кинути його занадто високо. Висоту бумеранг набере сам.
  4. Є один нюанс, завдяки якому ваші успіхи закріпляться. Кидати бумеранг слід проти вітру. Хоча якщо вітер надто сильний, то запуск варто відкласти. Взагалі, чим менше сила вітру, тим краще.
  5. Половину справи Ви освоїли. Тепер про другій його половині.

  6. Ловлять бумеранги пріхлопиваніем рук одна за іншою. Така, проста на перший погляд, процедура вдається далеко не кожному і не з першого разу. Так що якщо ви дійшли до цієї стадії, можна вас привітати, ви освоїли таке нехитре заняття, як запуск бумеранга!