Як вставити код на кнопку.

Кнопки в веб-сторінках використовуються для організації інтерактивної взаємодії з користувачем. Як правило, якщо відповідь на натискання кнопки не вимагає відправки даних на сервер, то інтерактив реалізується за допомогою JavaScript-сценаріїв. Способи виклику відповідного JavaScript- коду можуть відрізнятися - нижче описані кілька можливих варіантів для кнопок різного типу.
Інструкція
1
Якщо відображення кнопки в веб-сторінці організовано за допомогою тега button, то JavaScript-код можна помістити в атрибут onclick. Наприклад, так: Зрозуміло, поміщати безпосередньо в тег кнопки досить великий код не доцільно - краще оформити його як функцію, а в атрибут onclick помістити тільки код виклику цієї функції. Наприклад:
2
Якщо кнопка відображається за допомогою одного з варіантів тега input (submit, reset, button або image), то можна використовувати той же самий атрибут onclick. Наприклад, для кнопки очищення полів форми (reset), код може виглядати так: Якщо необхідно, щоб після натискання кнопки виконувався тільки JavaScript-сценарій, а призначеного їй за замовчуванням дії не відбувалося, то в функцію або безпосередньо в атрибут onclick слід додати команду return false. Наприклад:
3
Якщо треба організувати відгук на натискання кнопки типу submit, то, крім наведеного вище способу з використанням атрибута onclick, можна використовувати властивості тега форми, до якої належить ця кнопка. Відповідний виклик функції можна помістити в атрибут onsubmit тега form. Наприклад:

4
Якщо кнопка не є елементом форми, а всього лише графічним елементом (тег img), то і для нього стандарти допускають використання атрибута onclick. Наприклад:
5
Якщо кнопка є гіперпосиланням, то використовувати атрибути самої кнопки не варто, краще скористатися властивостями тега посилання. Можна, як і в попередніх варіантах, задіяти тег onclick. Наприклад: А можна замінити викликом функції адреса в атрибуті href. Наприклад, так: