Як створити інтернет-журнал.

Де зараз люди читають найбільш активно? Природно, в мережі інтернет . Тому засоби масової інформації теж почали процес переселення в інтернет . Раніше було значне зростання домашніх, персональних сторінок. Зараз же виникає велика кількість пізнавальних, розважальних та інформаційних сайтів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет
  • - браузер
Інструкція
1
Визначтеся з темою, на яку ви хочете створити інтернет - журнал. Кожна газета, міська, районна або заводська, завжди містить всі жанри журнал Істік. Так і інтернет - журнал повинен їх охоплювати. Звузьте тему вашого журнал а до мінімуму, виберіть дуже конкретну тему, сформулюйте її найбільш чітко.
2
Почніть збирати матеріал. Відкривайте свій ресурс, як тільки накопичиться близько 50 статей. Цього вам буде достатньо, щоб зробити інтернет - журнал і кілька його випусків. Далі збирайте матеріал заново для наступних випусків. Постійно робіть це, щоб наповнювати свій інтернет - журнал. Спочатку зробіть щотижневі випуски, так ви встигнете зібрати потрібну інформацію, відстежити найбільш і найменш читаються випуски, проаналізувати цю інформацію, і, на її основі, будувати нові випуски свого інтернет - журнал а таким чином, щоб він був цікавий читачам.
3
Поповнюйте кожен розділ сайту яким-небудь матеріалом, раз на місяць як мінімум. Будуйте випуски так, щоб у кожному з них читач міг знайти як мінімум один матеріал з будь-якого розділу журнал а. Таким чином ви зможете не тільки зробити свій інтернет - журнал, а й охопити більшу аудиторію, дати читачеві вибір.
4
Розміщуйте у своєму інтернет - журнал е посилання на фоторепортажі з минулих на тижні подій. Цим можна залучити на сайт журнал а тих людей, яким буде ліньки читати, а простіше дивитися фотографії і дізнатися ті ж новини, саме завдяки їм. У кожен випуск додавайте мінімум один матеріал з історії, такий міні-екскурс, це дозволить вам додати читачів.
5
Визначтеся, чи є у вас бажання і час працювати над інтернет - журнал ом, перш ніж створити свій власний журнал. Сортуйте зібрані матеріали до того, як їх розміщувати, прагнете до того, щоб читач отримав найкраще.