Як витягнути пароль з браузера. Як витягти пароль з поштового програма.

Сучасні програми-браузери пам'ятають за нас все: наші улюблені сторінки, все, що відвідувалося нами протягом тривалого часу, паролі до всіляких сайтам - поштою, ігор, соціальних мереж. Як адже зручно зайти на сайт і вже не думати про введення логіна і пароля! Але доводиться іноді встановлювати заново систему і всі паролі з пам'яті програм повертати в свою.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет
  • - браузер
Інструкція
1
Запустіть програму Mozilla Firefox, і, щоб відновити пароль , збережений в даному браузері, виконайте команду "Інструменти". Виберіть пункт меню "Налаштування", перейдіть у вкладку «Захист», натисніть кнопку «Збережені паролі». В цьому вікні перегляньте всі паролі, збережені в браузері, виділіть потрібний і натисніть «показати».
2
Скачайте програму, яка дозволить показати збережені паролі в програмі Опера - UnWand - Програма для перегляду паролів (Wand - Жезл) в Opera, а також Opera password recovery 3.5.1.225 Знайти її не важко. Встановіть програму на свій комп'ютер, запустіть програму. Виберіть потрібну опцію відновлення паролів: автоматично з жезла, автоматично з пошти, вручну з жезла, вручну з пошти, змішаний варіант. Натисніть кнопку «Далі». З'явиться вікно сканування, в наступному вікні необхідно вказати місцезнаходження програми опера, і натиснути далі. Програма просканує дану папку і виведе на екран збережені паролі.
3
Скачайте програму, яка зможе показати паролі в браузері, не тільки в Опері, або Мозілли, а й багатьох інших браузерах - Multi Password Recovery. Для скачування перейдіть на офіційний сайт програми - http://passrecovery.com/ru/index.php. Скачайте і встановіть на свій комп'ютер цю програму. При установці програма запропонує перевірити оновлення, натисніть «ОК». Запустіть програму з головного меню. Зліва буде відображено меню, в якому необхідно вибрати потрібну програму, щоб відновити пароль . Приміром, браузер Internet Explorer, виберіть його зі списку, і в правій частині вікна програми будуть показані збережені в цьому браузері паролі.
4
Щоб відновити пароль з браузера за допомогою іншої програми, перейдіть на сайт http://www.nirsoft.net/, виберіть і скачайте будь-яку програму звідти. Їх функції аналогічні попереднім описаним програмам.