Як написати текст на зображенні.

Щоб не забути, коли і де була зроблена фотографія, хто на ній зображений, необхідно забезпечити її поясняющими написами. Таке маркування сприяє полегшенню організації будь-якого сімейного фотоальбому.
Інструкція
1
Якщо фотографія плівкова, і переводити її в цифровий формат не планується, нанесіть на неї текст на етапі контактній або проекційного друку. Візьміть прозору плівку для принтера (вона повинна відповідати типу принтера). Надрукуйте на ній напис жирним шрифтом розміру порядку 14. Якщо планується нанести маркування на багато різних фотографій, надрукуйте всі написи на одному аркуші плівки. Після друку виріжте написи.
2
В ході фотодруку при світлі лабораторного ліхтаря і включеному червоному фільтрі побільшувача накладіть напис на плівці на ту ділянку зображення у верхній або нижній частині знімка (але не в його середині), який на негативі є світлим (а на позитиві темним) . Притисніть плівку до паперу склом, після чого проведіть звичайний цикл друку, прояви і закріплення. Текст вийде білим на чорному тлі.
3
При фотографуванні мобільним телефоном за наявності в ньому графічного редактора відкрийте після зйомки фотографію в ньому. Виберіть інструмент «Текст», введіть текст , підберіть його положення, розмір і колір, підтвердіть операцію, після чого збережіть знімок. Якщо ви хочете залишити вихідний файл незмінним, збереження здійсните в новий.Чтоби зробити текст з тінню, нанесіть його два рази, спочатку одним бажаним кольором, потім, з невеликим зсувом, іншим.
4
На комп'ютері для нанесення текст а на фотографію скористайтеся тим графічним редактором, яким ви вмієте користуватися. Відкрийте файл зі знімком, в панелі інструментів виберіть інструмент «Текст». На відміну від телефону, на комп'ютері необхідно спочатку вибрати розмір, колір і стиль шрифту і положення напису, і лише потім ввести текст . Якщо ви використовуєте редактор GIMP, після нанесення текст а виконайте операцію «Зображення» - «Звести зображення». Потім збережіть файл. Так само, як і в попередньому випадку, щоб залишити вихідне зображення незмінним, збереження здійсните в новий файл.
5
Якщо ви не вмієте користуватися ніякими графічними редакторами, для накладення текст а на фотографію скористайтеся онлайн-службою, посилання на яку приведена в кінці статті.