Як назвати дівчинку пекінеса. Як назвати пекінеса дівчинку.

Пекінес - це маленька китайська собачка. У Китаї їх завжди дуже шанували, виведена ця порода була для імператорського двору і знаті. Нерідко пекінесів називають кімнатними левами, тому що зовні вони дійсно нагадують левів: розкішна шерсть, сильні лапи, витривалий характер. Ось і ім'я для пекінеса треба підбирати відповідне. З іменами для хлопчиків зазвичай проблем не виникає, а от як же назвати самку пекінеса ?
Інструкція
1
Щоб назвати дівчинку пекінеса можна скласти перші дві букви імені її батьків. Наприклад: маму вашого цуценя звуть - Касія, а тата - Минтон, тоді отримуємо ім'я вашої вихованки - Камі, а повне ім'я можете дати Камілла. Такий спосіб часто використовується для підбору імені для породистих собак. Насправді це дуже зручно, не потрібно ламати голову як назвати цуценя. Та й імена виходять красивими, іноді кумедними, але завжди незвичайними. Таке ім'я ви, швидше за все, не зустрінете десь у сусіда на вулиці.
2
Часто у собак з родоводом вже є ім'я, воно написано в документах виданих кінологічної організацією. Зазвичай це ім'я дуже довге й вимовити його складно, тому за правилами ви повинні дати кличку своєму цуценяті таку, щоб її перша буква збігалася з першою літерою його імені в документах. Наприклад, в документах вашу собачку звати: Марісоль Сан Сістебл, а в житті їй можна дати кличку просто Моня.
3
Також дівчинку пекінеса можна назвати відповідно до ваших захопленнями. Якщо ви кіноман, назвіть на честь улюбленої кіногероїні або актриси.
4
А ось кілька готових прізвиськ для дівчинки пекінеса . Якщо ви хочете щось забавне, можна назвати так: Посилання, Понка, Мушка, Мишка, Умка, Муна, Шина, Пряня, Пуся, Топа, Мотя, Кіті, Уля, Спека, Нора, Нюша, Панда, Мрія, Соня, Жужа, Місяць, Журавлина, Керрі, Черрі, Чіка, Ванда, Боня, Ліка, Ріка, Лола, Міллі, Лекса, Шерстка, Фінна.
5
Якщо навпаки вам хочеться підібрати гідне ім'я, то можна назвати так: Мелодія, Мері, Амура, Кассандра, Агата, Альбіна, Аля, Стелла, Діна, Ніка, Джессі, Ірма, Софі, Стефана, Феона, Джульєтта, Перемога, Лоліта, Монро, Лейла, Лінда, Перлина, Левиця, Сандра, Шанель.
6
Так як собачка китайська її можна назвати яким-небудь китайським ім'ям. Наприклад: Хуа, чендж, Хенг, Чин, Ліан, Мі, Мігмей, Тао, Мей.