Як накладати шаблон на фото.

В інтернеті можна знайти величезну кількість безкоштовних шаблонів для фото на будь-який смак. Ви можете підібрати шаблон-рамку, шаблон з календарем або вітальним написом, шаблон у вигляді людської фігури і так далі. Існують також шаблони на кілька фото Граф - парні, сімейні або групові. Оформлену таким чином фото графию ви можете зберегти для використання в інтернеті, або роздрукувати.
Інструкція
1
Підберіть фото графию, яку ви хотіли б оформити за допомогою шаблону. Скачайте відповідний до фото графії шаблон (як правило, вони надаються у форматі png або psd) з одного з безкоштовних сайтів, що надають матеріали для оформлення фото і дизайнерських робіт. У даному прикладі використовується шаблон-рамка.
2
Порівняйте розмір шаблону і фото графії. Якщо вони відрізняються, зробіть їх однаковими по висоті або по ширині за допомогою пункту меню «Image - Image Size». Пам'ятайте, що краще зменшити те зображення, яке більше, замість того, щоб збільшувати те, яке менше, щоб зберегти найкращу якість матеріалів.
3
Відкрийте шаблон і фото графию в графічному редакторі Аdobe Photoshop. Вам знадобиться палітра «Layers». Вона відкриється, якщо натиснути клавішу F7.Разместіте в робочому просторі поруч два вікна - з фото графа і з рамкою. Зробіть активним вікно з рамкою, клацнувши по ньому мишкою.
4
Переконайтеся, що в палітрі шарів має бути видно один шар - на якому знаходиться рамка. Тепер ви можете перетягнути цей шар за допомогою миші у вікно файлу з фото, щоб рамка виявилася зверху. Тримайте при перенесенні шару клавішу Shift - тоді рамка ляже рівно щодо країв файлу.
5
Подивіться, чи влаштовує вас результат. Може бути, ви хочете зробити фото графию менше? Для цього, перш ніж масштабувати фото, потрібно перетворити фоновий шар (Background) в звичайний. Для цього клацніть два рази мишею на назві шару. З'явиться діалогове вікно, в яке ви можете ввести нове ім'я шару - за замовчуванням «Layer 0». Інші параметри - колір, яким буде позначений шар в палітрі, режим накладення шару і прозорість змінювати не потрібно.
6
Змініть, якщо потрібно, розмір фото під рамкою. Виберіть в панелі інструментів «Move Tool» (Переміщення). Іконка цього інструменту являє собою маленьку чорну стрілку з хрестиком поруч. Вона перша зверху в панелі інструментів. Її також можна викликати, натиснувши клавішу «V». Зверніть увагу: в панелі настройки інструменту, яка знаходиться у верхній частині робочого простору програми, повинна бути виставлена галочка «Show transform controls» (Показати керуючі масштабом).
7
Клацніть мишею на одному з квадратів, які з'являться перед вами. Пунктир повинен перетвориться на суцільну лінію. Знайдіть в панелі налаштувань інструменту (у верхній частині простору програми) піктограму з зображенням ланцюжка, і натисніть на неї. Це необхідно для того, щоб розмір зображення змінювався пропорційно.
8
Зменшуйте або збільшуйте шар за допомогою миші, тримаючи клавіші Shift + Alt. Як тільки фото прийме потрібний вам розмір, натисніть іконку у вигляді галочки, яка знаходиться ближче до правого верхнього кута робочого простору. Що знаходиться поруч з нею іконка у вигляді закресленого кола скидає всі внесені в розмір шару зміни.
9
Якщо результат вас влаштовує, збережіть фото під новим ім'ям за допомогою пункту меню «File - Save As» у форматі jpg.
Зверніть увагу
Освоївши операцію накладення шаблону на цьому простому прикладі, ви можете поставити перед собою більш складне завдання - наприклад, заповнити груповий шаблон з декількома фото. Або шаблон у вигляді людської фігури, куди необхідно підставити потрібну особу. Це робиться за тим же принципом.