Як видалити запах вогкості. видалити запах вогкості з одягу.

Постійний запах вогкості - проблема, знайома багатьом мешканцям не лише індивідуальних, а й багатоквартирних будинків. Він може виходити як від стін, так і від меблів, особливо м'якої, або від одягу, що висить у шафі. Справитися з цим неприємним явищем можна, дотримуючись певні рекомендації.
Інструкція
1
Щоб справитися з запах ом вогкості в квартирі, постарайтеся спочатку з'ясувати причину його появи. Волога може проникати через щілини в стінах, даху (на верхніх поверхи) або з підвалу (на нижніх поверхах). Причиною запах а вогкості в квартирі може бути також його підтоплення сусідами зверху або непрацююча шахта вентиляції. Після виявлення причини зверніться до відповідних комунальні служби для її усунення. Щілини в стиках стінових панелей можна спробувати закласти самостійно за допомогою монтажної піни.
2
Перевірте, чи добре заізольовані труби холодної води. Утворений на них конденсат - нерідка причина запах а вогкості в квартирі. У разі необхідності виконайте ізоляцію за допомогою спіненого поліетилену. Щоб уникнути появи конденсату на вікнах подбайте про їх утепленні.
3
Зробіть косметичний ремонт. Якщо ж такої можливості немає, хоча б змініть старі шпалери - саме вони найчастіше виливають запах вогкості.
4
Переберія старі речі, позбудьтеся від непотрібного мотлоху. Решту одягу провітріть на балконі протягом декількох годин. Ящики в шафах бажано протерти слабким розчином марганцівки і гарненько висушити, перш ніж класти в них білизну. Покладіть на полиці з речами кілька маленьких полотняних мішечків з висушеними запашними травами або кавовими зернами.
5
Обробіть парогенератором оббивку на меблях, килими й доріжки. Виперіть штори. Змініть постільна білизна і надалі робіть це якомога частіше. Віднесіть в хімчистку подушки.
6
Регулярно провітрюйте квартиру, особливо в теплу пору року, а в холодну - подбайте про те, щоб вона добре опалювалася. У разі необхідності користуйтеся обігрівальними приладами.
7
Для додання повітрю в кімнатах приємного аромату використовуйте натуральні ефірні масла або ароматизовані свічки, попередньо переконавшись у відсутності алергії на них у членів сім'ї. Користуватися для цієї мети аерозольними освіжувачі повітря небажано, особливо якщо в квартирі є хворі на астму.
8
Придбайте озонатор повітря. Він допоможе не тільки усунути запах вогкості в квартирі, але і уникнути його появи в подальшому.