Як надягати сноуборд.

Після того, як ви придбали всю необхідну екіпіровку, встановили кріплення відповідним чином і перебуваєте на вершині схилу в очікуванні першого спуску, вам необхідно правильно надіти сноуборд .
Вам знадобиться
  • Дошка для сноуборду, черевики для сноуборда, кріплення, екіпірування, сніговий схил
Інструкція
1
Встаньте обличчям до схилу, сядьте на землю. Якщо ви побоюєтеся застуди, підкладіть під себе фанерку або картонку. Також для цієї мети підійде туристична сидушка, яка кріпиться спереду пряжкою. Розгорніть дошку для сноуборд а задниками кріплень до себе і очистіть черевики і кріплення від снігу та льоду.
2
Якщо у вас є лиш (спеціальний ремінець, яким сноуборд кріпиться до ноги), то прив'яжіть з його допомогою кріплення до передньої ноги. Це потрібно для дотримання заходів безпеки, щоб дошка не поїхала від вас і нікого не зачепила, і зручності перенесення сноуборд а по закінченні катання.
3
Вставте черевики в кріплення таким чином, щоб п'ята щільно прилягала до хайбеком (заднику). Переконайтеся в зручності розташування ноги. Якщо кріплення м'які, застебніть ремінець-тріскачку на щиколотці. Слідкуйте за тим, щоб нога була щільно зафіксована. Потім затягніть передній ремінець, але не перестарайтеся, щоб не порушити кровообіг, інакше замість насолоди від катання на сноуборд е ви отримаєте суцільний дискомфорт і затерплі ноги.
4
Якщо ви використовуєте жорсткі кріплення, сідати на сніг не треба, просто накиньте замочок кріплення на носок. Він надійно зафіксує черевик.
5
При кріпленнях Step-in, які призначені для новачків і не зажадають складних маніпуляцій, вставте ногу в кріплення, і застібка сама защёлкнется.
6
Після того, як ви наділи сноуборд , встаньте на ноги. Якщо вам зручно, ніде не жме, і ви переконалися в надійному закріпленні черевик на дошці, можете починати довгоочікуваний спуск. Гарних вражень!