Як лікувати застуджені нирки.

Застудити нирки простіше простого, досить лише посидіти на холодній лавці або промочити ноги. Те, що у вас болять нирки , ви зрозумієте за характерною болю в районі попереку і по неприємних відчуттів при сечовипусканні, іноді може підніматися температура і сильно погіршуватися загальний стан. Якщо ви помітите будь-який з симптомів, негайно зверніться до лікарні.
Інструкція
1
Запишіться на прийом до уролога. Після того як ви пройдете УЗД, здасте аналіз сечі і крові, лікар напевно скаже, болять у вас нирки або який-небудь інший орган. Не починайте самолікування, у вас може бути не банальне запалення, а, наприклад, камінь або пісок в нирках або сечових протоках.
2
Якщо наявність запального процесу підтвердиться, вам призначать антибіотики. Вид препарату, дози і схему лікування вам докладно пояснить уролог. Але поряд з медичними препаратами ви можете проходити і допоміжне лікування. В деяких випадках призначають фізіотерапію. Якщо запалення сильне, то вас покладуть в стаціонар.
3
Коли немає особливої загрози, а вам призначили лише препарати, то щоб посилити ефективність від лікування, робіть прогрівання. Хороший результат надає прогрівання ніг в тазику з гарячою водою і додаванням 1ст. л. гірчичного порошку. Також можете приймати і гарячу ванну з морською сіллю, але тут будьте обережні, якщо у вас температура, то такого робити не можна. Непогано допомагають і сидячі ванни з гарячою водою, але в них бажано не додавати ні сіль, ні гірчицю.
4
Покладіть електричну грілку на область нирок на 30 хвилин перед сном. Але якщо у вас не тільки запальний процес, але і камені в нирках, то краще не експериментуйте зі своїм здоров'ям.
5
Купіть в аптеці урологічний або нирковий збір. Застосовуйте його за схемою, яка детально описана в анотації. Трави, що входять в такі збори, мають бактерицидну дію і покращують відтік рідини з організму, скупчення якої спостерігається в період запалення нирок.
6
Якщо поліпшення не з'являється, знову йдіть на прийом до уролога. Нехай доктор шукає й інші причини, за якими можуть хворіти нирки . Не завжди це пов'язано саме із запальним процесом. Іноді призначають і інші, більш складні види аналізів і дослідження нирок на спеціальному обладнанні.