Як зробити заливні підлоги.

Легкість, міцність, зносостійкість, відсутність швів і стиків, а, головне, довговічність - ось основні якості, вигідно відрізняють наливні поліуретанові поли від інших підлогових покриттів. Декоративні наливні поли , «постеленние» в житлових приміщеннях, можуть стати справжнім твором мистецтва.
Вам знадобиться
  • - валик,
  • - металевий шпатель,
  • - голчастий валик,
  • - правило,
  • - взуття зі спеціальною підошвою на цвяхах для пересування по наливній підлозі.
Інструкція
1
Від того, наскільки якісно ви підготуєте підставу під наливне покриття, залежить стан і декоративність вашого статі. Вирівняйте поверхню, закладіть вибоїни та тріщини, стики плит. Очистіть її від старих лакофарбових покриттів, масляних і жирних плям, пилу - все, що буде перешкоджати адгезії. Доможіться повного закриття пір підстави, в іншому випадку нове покриття вздуется повітряними бульбашками. Дерев'яної основи надайте шорсткість.
2
На підготовлену основу (крім дерев'яного) для остаточного його вирівнювання та поліпшення зчіпки з основним шаром за допомогою валика або металевого шпателя нанесіть спеціальну ґрунтовку.
3
Після закінчення доби приступайте до нанесення основного шару наливної підлоги. Переконайтеся, що температура в приміщенні не виходить за допустимі межі: не менше + 5 ° С і не більше +25? С. Під час роботи не допускайте різкого її зниження, оскільки це може привести до виникнення конденсату. Готуючи полімерний склад, чітко дотримуйтесь інструкції.
4
Якщо заливку будете виробляти в декількох приміщеннях, то починайте з того, де знаходиться найвища точка. А в самому приміщенні, підготовленому під покриття, полімерний склад наливайте, починаючи з низькою точки. Суміш має достатню плинністю, просто допомагайте їй за допомогою правила розподілятися рівномірно. Регулюйте товщину покриття за допомогою рухомої планки на правилі (для квартири рекомендується - 1,5 мм). Постійно прокочують наливні поли голчастим валиком для видалення бульбашок повітря.
5
Для отримання декоративного ефекту додайте під заливку основного шару різнокольорові камінці або бісер, черепашки, монетки - все, що підкаже вам фантазія. Або купите «чіпси», призначені для цієї мети.
6
Для отримання художнього покриття після застигання основного шару наклейте на нього 3D-зображення і залийте спеціальним складом. Після заливки обов'язково прокатайте поверхню голчастим валиком, видаляючи повітряні пухирці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=x9rlgIck6-M