Як встановити принтер, якщо він був видалений.

У наші дні не потрібно володіти спеціальними глибокими знаннями в області комп'ютерної техніки, щоб впоратися з налаштуванням обладнання. Якщо ви випадково видалили встановлений принтер , у вас не повинно виникнути жодних складнощів з тим, щоб встановити принтер ще раз.
Інструкція
1
Для того щоб встановити віддалений (або новий) принтер , увійдіть в меню «Пуск» і виберіть пункт «Принтери і факси». Клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Також ви можете клікнути по ньому правою кнопкою миші. У цьому випадку з випадаючого меню виберіть команду «Відкрити».
2
У вікні, виберіть у лівій частині пункт «Встановити принтер » і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Те ж дію можна зробити іншим шляхом. У верхньому рядку меню виберіть кнопку «Файл», у випадаючому меню виберіть команду «Встановити принтер », клацнувши відповідне сходинці лівою кнопкою миші.
3
Дана команда викличе вікно «Майстер установки принтер ов». Ознайомившись з інформаційним вікном, натисніть кнопку «Далі» для переходу на наступний рівень установки принтер а.
4
У наступному вікні виберіть, який принтер ви збираєтеся встановлювати: локальний (підключений до комп'ютера) або мережевий ( принтер , підключений до іншого комп'ютера). При виборі мережного принтер а переконайтеся, що доступ до нього з інших комп'ютерів дозволений. Якщо ви хочете довірити пошук принтер а майстру настройки, поставте позначку в полі «Автоматичне визначення та встановлення принтер а». Якщо збираєтеся шукати принтер самостійно, залиште поле порожнім. Визначившись, натисніть кнопку «Далі».
5
На наступному етапі майстер установки здійснює пошук усіх підключених принтер ов чи пропонує вам вказати порт і вибрати зі списку моделей ваш принтер . Якщо вами обраний автоматичний пошук, майстер установки визначить підключений принтер самостійно. Якщо ви вибрали ручний спосіб, виділіть в списку необхідну модель лівою кнопкою миші та натисніть кнопку «Далі».
6
У новому вікні вкажіть нове ім'я принтер а або залиште без змін вже наявне. Вкажіть, чи повинен ваш комп'ютер використовувати вибраний принтер за замовчуванням, і натисніть кнопку «Далі».
7
Погодьтеся або відмовтеся від друку пробної сторінки та натисніть кнопку «Далі». Якщо установка пройшла успішно, принтер роздрукує сторінку. Натисніть кнопку «Готово» щоб завершити установку принтер а.