Як позбутися від маленьких мурашок.

Багато господинь знайомі з проблемою проживання в квартирі домашніх мурах . Вони проникають куди завгодно, поїдають м'ясо і хліб. До того ж маленькі мурахи також є переносниками різних захворювань. Ці, здавалося б, маленькі створіння дуже швидко розмножуються, тому їх потрібно виводити якомога швидше.
Вам знадобиться
  • - борна кислота;
  • - цукор або мед;
  • - полин;
  • - листя бузини;
  • - часник.
Інструкція
1
Проти домашніх мурах відмінно допомагає борна кислота. Розведіть? чайної ложки борної кислоти. В отриманий розчин додайте 4 чайні ложки цукру або трохи меду. Такі приманки можна розставити по всіх місцях, де бувають мурашки. Постарайтеся, щоб до цих місць не мали доступ домашні тварини, так як вони можуть отруїтися. Використовуючи такий спосіб боротьби з мурахами, ви позбудетеся від них всього за місяць.
2
Також можна приготувати приманки, використовуючи 2 столові ложки фаршу і? чайної ложки борної кислоти. Такий спосіб допоможе дуже швидко позбутися мурах .
3
Домашніх мурах дуже відлякує запах полину, листя бузини та часнику. Можна змащувати пороги і кути соком цих рослин для отримання позитивного результату.
4
Також існує більш традиційний спосіб боротьби з домашніми мурахами. Їх можна прогнати за допомогою спеціального крейди, який продається в спеціалізованих магазинах. Таке хімічний засіб дозволяє позбутися від мурах , не вбиваючи, а проганяючи їх з будинку.
5
Слідкуйте за чистотою усіх куточків будинку. Якщо знайти місце, де плодяться мурахи, то вдасться знищити їх ціле сімейство. При цьому допомагає будь розпилювач з вмістом спирту.
6
Надалі, щоб мурахи більше не поверталися у ваш будинок, тримайте в чистоті кухню і інші кімнати. До того ж стежте за чистотою і запахом близько сміттєвого відра.
7
Намагайтеся, щоб різна їжа не лежала на підлозі або біля стін, щоб не викликати спокуси у мурах .
8
У будь-якому разі не відкривайте мурашкам доступ до води, інакше весь приготований вами отрута може з них легко змитися, і вам доведеться повторювати все знову.
9
Щоб прогнати мурах з вашої квартири раз і назавжди, займайтеся їх цькуванням спільно з сусідами, інакше вони можуть з легкістю перебігти в сусідню квартиру і незабаром повернутися до вас.