Як пов'язати хомут.

Комір-хомут завжди в моді. Це і відмінний шарф, і елегантний аксесуар. А в'язати його простіше, ніж інші коміри.
Вам знадобиться
  • - кругові спиці
  • - нитки
Інструкція
1
Якщо ви хочете прикрасити пов'язаний вами светр коміром хомут, немає нічого простіше. Наберіть петлі горловини на кругові спиці (форма вирізу горловини не має значення). В'яжіть по колу гумкою, або лицьовій гладдю, або основним малюнком вашого виробу. Розмір хомута залежить від вашого бажання, але не менше, ніж висота вашої шиї, помножена на 2. Якщо ви в'яжете малюнком, то лицьова сторона хомута буде з вивороту. В процесі в'язки, щоб відрегулювати довжину хомута, виріб можна приміряти. На потрібній довжині закрийте петлі.
2
Якщо ви вирішили зробити хомут окремим елементом одягу, в'яжіть так. Наберіть на спиці кількість петель, потрібне для отримання бажаної ширини хомута. З'єднайте в'язання в коло. В'яжіть гумкою, хусткової в'язкою або виберіть візерунок для вашого виробу. Висота хомута залежить повністю від вашого бажання.
Шарф-хомут - це дуже модна на сьогоднішній день модель. Він не тільки зігріє холодною зимою, але і стане стильним аксесуаром, який внесе якусь «родзинку» в ваш образ. Щоб зв'язати шарф-хомут, вам знадобляться спиці і нитки для в'язання.
Вам знадобиться
  • Спиці і нитки для в'язання.
Інструкція
1
Для початку побудуйте викрійку. На викрійці переду і спинки горловина розширюється і поглиблюється. Потрібно в'язати спинку і перед, закриваючи при цьому петлі по горловині, а потім зшити плечові шви.
2
Шарф-хомут в'яжіть узором «гумка». Особливо стильно виглядає шарф, пов'язаний англійської гумкою. Наберіть потрібну кількість петель. В'яжіть ширину прямої частини, це приблизно 12-15 см. Намітьте середину полотна, від неї в обидві сторони відрахуйте петлі на 6 см.
3
Далі зв'яжіть центральну частину. При цьому зберігайте основний узор. Пров'яжіть перший лицьовій ряд до поміченої частини. Потім в'яжіть центральну частину. Її останню і наступну петлі в'яжіть разом з лицьового, повертаючи роботу на виворітну сторону. Першу петлю центральної частини зніміть. В'яжіть петлі лише цієї частини. Останню і наступну петлі в'яжіть виворітного в'язкою. Потім знову поверніть роботу.
4
Зв'яжіть середню частину, підхоплюючи петлі крайніх частин в кінці кожного ряду. Таким чином пров'яжіть 8 см. Потім довяжіте до кінця крайні частини. Далі зв'яжіть подвійну Кеттельний смужку, щоб з'єднати з горловиною. В процесі в'язки регулюйте довжину хомута. Для цього наполовину готовий виріб можна приміряти. Не забувайте про те, що з'єднувальний шов повинен знаходитися на середині спинки. От і все, шарф-хомут готовий. Значним плюсом готового виробу є те, що воно може поєднувати в собі 2 необхідні речі - шарф і шапку. Щоб перетворити шарф-хомут в теплий головний убір, варто лише розгорнути його по всій ширині. Це дуже легко і функціонально. Такий модний аксесуар стане відмінним доповненням до курточки чи кардігану.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kv0GiSGOXQg