Як вручити повідомлення. повідомлення про вручення через іншу особу.

Повідомлення - певна інформація, яка повинна бути донесена до тієї чи іншої особи в обов'язковому порядку. Сповіщення бувають судові, податкові та поштові. Відповідно, у самому повідомленні містяться відомості про факт вручення даної інформації (документа), точної дати вручення, підписи одержувача про отримання.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно вручити судові повідомлення, то зробіть їх розсилку за допомогою листів з повідомленнями про вручення. Обов'язково зробіть опис вмісту листи (один примірник вкладіть у відправлення, а другий залишається у вас). В цьому випадку конверт рекомендованого листа з повідомленням здається оператору поштового зв'язку у відкритому вигляді, а його вміст засвідчується підписом поштового працівника. Фактом, підтверджуючим належне повідомлення, буде: квитанція про відправку рекомендованого листа з поштовим повідомленням про вручення, повідомлення про вручення з підписом адресата, опис поштового вкладення з підписом працівника пошти.
2
Пам'ятайте, що судові повідомлення розсилаються учасникам судового процесу судовими та виконавчими органами з метою інформувати про будь-які зміни, рішеннях, нових обставинах у справі, якщо ви не входите в коло перелічених осіб (свідок, експерт), то право на розсилку повідомлень у вас немає. ЦПК і АПК РФ в ст.123 «Належне повідомлення» розглядає і чітко регламентує всі аспекти цієї дії.
3
В тому випадку, якщо судове засідання проводиться не вперше, то вручите судове повідомлення особисто адресату під підпис у залі засідань. Розпис ставиться на копії документа, що вручається з зазначенням дати. Для юридичної особи повідомлення передбачає його реєстрацію з відміткою про вхідний номер та дату вручення.
4
Відправте повідомлення із кур'єром за місцем знаходження адресата під розписку. В даному випадку вам необхідно скласти 2 примірники листа, на одному з яких адресат поставить підпис і дату вручення.
5
Скористайтеся засобами зв'язку (електронна пошта, телефонограма, факсимільний зв'язок). Даний вид повідомлення застосовується в екстрених випадках. Доказом відправлення служить копія тексту повідомлення з підписом особи, його що відправив, дати і часу відправлення, прізвища прийняв.
6
Повідомлення може бути передано зацікавленій особі через представників іншої сторони (на прохання судді, щоб прискорити терміни). Однак цей спосіб не передбачається законом.
7
Податкові повідомлення, згідно ст.52, передаються фізичним особам особисто під розписку або іншим способом, з підтвердженням факту отримання, підписом і датою. Зазвичай податкові повідомлення розсилаються поштою і вважаються отриманими після закінчення 6 днів з дня відправки. Ще одним способом відправлення податкових повідомлень є електронна пошта. Однак такі відправлення не гарантують прочитання інформації адресатом.
8
Поштові повідомлення відносяться до реєстрованим відправлень, які вручаються адресату під розписку працівником пошти. Відправник ж отримує квитанцію про відправлення кореспонденції і вносить плату за надану Поштою Росії послугу.