Як наносити рум'яна.

Коли йдеться про ідеальний макіяжі, зазвичай говорять про те, як правильно фарбувати очі, підводити брови або накладати помаду. І дуже часто випускають з уваги таку важливу річ, як рум'яна і бронзатори. Насправді ж цей, здавалося б, такий буденний і малопомітний компонент декоративної косметики здатний з самої звичайної жінки зробити справжню красуню. Але тільки за умови, що рум'яна абсолютно правильно підібрані за кольором і відповідним чином нанесені на обличчя.
Інструкція
1
Головне призначення рум'ян - не коректувати риси обличчя, як це часто вважається, а надавати шкірі свіжий, відпочив вигляд. Правильно підібрані за кольором рум'яна і бронзатори здатні навіть стомлене обличчя зробити сяючим, свіжим і моложавим. Але рум'яна можуть і «вбити» всю зовнішність, якщо вони накладені неправильно або їх відтінок не гармонує з кольором шкіри, очей і волосся.
2
Вибираючи рум'яна для повсякденного макіяжу, в першу чергу звертайте увагу на їх колір і фактуру. Сухі рум'яна легше наносяться, дають більш прозорий, легкий тон. При необхідності їх простіше видалити. Жирні або кремоподібні рум'яна більш інтенсивні за кольором, довше тримаються на шкірі. З їх допомогою простіше підкреслювати ті чи інші частини обличчя.
3
При виборі кольору рум'ян намагайтеся уникати занадто яскравих або занадто темних тонів, які можуть дисонувати з природними відтінками особи. Якщо ваш цветотип відноситься до теплої, осінньої гамі, орієнтуйтеся на бежеві, теракотові, персикові відтінки рум'ян. Якщо у вашій зовнішності переважають холодні кольори, вам підійдуть світло-рожеві і червоні рум'яна .
4
Для нанесення рум'ян вам знадобляться спеціальні кисті з довгим пружним ворсом. Жирні рум'яна накладаються спонжами з м'якого щільного поролону і розтираються легкими рухами пальців. Рум'яна - це завершальний штрих макіяжу, вони наносяться в останній момент, після того, як особа повністю оформлено. Тому ніколи не накладайте рум'яна на «голу» шкіру, не покриту попередньо косметичної основою для макіяжу та пудрою. У цьому випадку рум'яна буде гірше лежати і швидко обсипаючи.
5
Основні точки на обличчі для нанесення рум'ян - це вилиці, лоб, підборіддя і мочки вух. На вилиці, щоб їх підкреслити, нанесіть рум'яна більш темного відтінку і ретельно розтушуйте їх пензлем. Лоб і підборіддя тільки злегка підкресліть більш світлими рум'яна ми, створюючи свіжий, сяючий образ. Мочки вух злегка пофарбуйте блідо-рожевими сухими рум'яна ми.
6
Якщо ви хочете надати своєму образу додаткову сексуальність, нанесіть трохи перламутрових, мерехтливих рум'ян на самі верхні точки скул під очима. Такий прийом змусить сяяти ваші очі і виразно підкреслить лінію скул. Але якщо ви робите макіяж для денного часу, будьте дуже акуратні з кількістю рум'ян і інтенсивністю кольору. Інакше замість сексуального, сяючого обличчя можна отримати вульгарну маску, яка виробляє жалюгідне враження.
Корисна порада
Кисті для нанесення рум'ян потрібно регулярно мити і очищати, щоб уникнути появи великої кількості шкідливих мікроорганізмів на них і ризику пошкодити шкіру обличчя. Миють кисті теплою водою без мила і просушують при кімнатній температурі. Для сухого очищення використовуються косметичні серветки.