Як підключити телевізор до інтернету. Як підключити інтернет до телевізора lg без wifi якщо у тебе Мегафон модем.

Переглядати веб-сторінки, що не сідаючи за комп'ютер, прямо з дивана на екрані телевізора можна, якщо скористатися відеокартою з композитним виходом або одним з спеціально призначених для цього пристроїв.
Інструкція
1
Встановіть в свій комп'ютер відеокарту з композитним відеовиходом. Виберіть таку модель цієї карти, яка не вимагає установки драйверів. В цьому випадку, вона буде працювати в будь ОС, і на екран телевізора можна буде вивести навіть екран CMOS Setup.
2
Якщо телевізор обладнаний вхідним гніздом типу RCA, спосіб підключення такої відеокарти до нього очевидний. При наявність же в ньому гнізда типу SCART сигнал подайте на контакт 20 цього роз'єму, а до загального проведення підключіть контакт 17.
3
Всі з'єднання виконуйте при вимкнених комп'ютері і телевізорі. Колективну антену від телевізора відключіть до підключення комп'ютера.
4
Як малогабаритного пристрою для перегляду веб-сторінок на екрані телевізора використовуйте ігрову приставку Nintendo Wii, у якої вийшла з ладу механічна частина. Іноді такі апарати зустрічаються на інтернет-аукціонах. Підключіть її до роутера кабелем або через WiFi, а до телевізора - через його композитний відеовхід, як зазначено вище. Налаштувавши підключення, безкоштовно скачайте на неї додаток Internet Channel, після чого на приставці з'явиться браузер. Залишиться забезпечити її звичайними мишею і клавіатурою з інтерфейсом USB.Пользоваться для тієї ж мети ігровою приставкою PlayStation 3 не рекомендується, оскільки вона споживає потужність в 400 Вт.
5
Наступним способом перегляду веб-сторінок на екрані телевізора скористатися поки неможливо, але він виявиться доступний протягом найближчих декількох місяців. Коли на ринку з'явиться мініатюрна материнська плата Raspberry Pi, придбайте її, зберіть компактний комп'ютер на її основі, а потім підключіть його до телевізора через композитний відеовхід. Якщо придбана вами модель материнської плати не обладнана Ethernet-адаптером, використовуйте для підключення її до роутера мережеву карту з інтерфейсом USB або WiFi-адаптер з тим же інтерфейсом.
6
Нарешті, якщо ваш телевізор обладнаний вбудованим Ethernet-адаптером, ви можете підключити його до роутера безпосередньо. Врахуйте, проте, що не у всякому такому апараті є браузер або можливість його установки. Деякі з них забезпечують доступ тільки до певних ресурсів мережі, наприклад, YouTube.
Зверніть увагу
Якість зображення на екрані телевізора значно гірше, ніж на екрані монітора. Не користуйтеся інтернетом таким способом протягом тривалого часу.