Як зробити сніговика.

Щоб і повітрям всмак подихати, замерзнути не встигнути і зайняти чимось приємним сонячний зимовий день, існує зимова народна забава, яка прийшла до нас з глибини часів - ліплення сніговика або, так званої, снігової баби.
Вам знадобиться
  • Сніг, відро, морквина, суха трава та гілки, невеликі вуглики, шарф, окуляри
Інструкція
1
Сніговик зазвичай складається з трьох снігових куль різного розміру. Зробіть їх за допомогою ваших рук (обов'язково в рукавичках) і липкого снігу. Почніть ліпити снігову кулю з невеликого сніжку, який потрібно щільно зім'яти. Після цього з усіх боків додавайте сніг - до тих пір, поки заготовка кулі не почне розміром з маленьку диню.
2
Тепер опустіть вашу заготовку в сніг і починайте катати - сніг буде липнути до кулі, поступово збільшуючи його в розмірах. За такою технологією робляться всі три кулі: спочатку найбільший (нижній), потім середній (ставиться на нижній) і найменший (голова сніговика - ставиться на середній).
3
Коли готова вежа зі снігових куль, починається найцікавіше - створення індивідуальності сніговика. З підручних або заздалегідь приготовлених матеріалів зробіть нашому снеговику очі - це можуть бути вуглинки або шматочки чорної землі, ніс - морквина, волосся - суха трава з-під снігу, руки - гілки, на голову, в класичному варіанті, водружають відро. Але нехай вашу фантазію і фантазію ваших дітей ніщо не зупиняє. Окуляри, шарф, шапка ... Процес творчий - придатися може абсолютно все.