Як зняти пухлина від укусу.

Укуси комах зовсім не так нешкідливі, як люди звикли вважати. При підвищеній чутливості вони можуть привести до важких ускладнень і навіть до смерті. Тому методи надання допомоги при укусах повинні бути добре відомі кожному, навіть дітям.
Інструкція
1
Запам'ятайте, що якщо якусь комаху змогло вас вжалити, то: Обережно приберіть комаха з поверхні шкіри. Рясно промийте місце укусу.
2
При укусі бджоли негайно видаліть жало, хоча останнім часом не всі фахівці дозволяють це, побоюючись додаткового вивільнення отрути.
3
Обробіть місце укусу будь-яким антисептиком (ідеальний спиртовий розчин діамантового зеленого - звичайна «зеленка»).
4
Прикладіть до набряку лід (в пакеті або серветці) або просто холодний компрес на півгодини.
5
При вираженій пухлини негайно зверніться до лікаря. Якщо по ряду причин це неможливо, то в екстреній ситуації доведеться зайнятися самолікуванням: Прийміть таблетку будь-якого антигістамінні пролонгованої кошти. Дітям до року переважний «Супрастин» згідно віковому дозуванні. Якщо набряк наростає дуже швидко, то можна ввести «Тавегіл» або «Супрастин» (дитині - 0,1 мл на рік життя, препарат нічим не розлучається) внутрішньом'язово.
6
Дорослим і дітям з одного року на місце укусу рекомендується наносити мазь «Афлодерм», вона знімає і свербіж і набряк.
7
Для тих, хто віддає перевагу засоби народної медицини можна використовувати: Компреси з содовою коржем (на місце укусу насипати соди, змочити водою до стану кашки, закрити плівкою і забинтувати).
8
Звичайний спиртовий компрес. Врахуйте, що концентрація спирту не повинна перевищувати 70%.
9
Розтирання бальзамом «Золота зірка» (всім відома в'єтнамська «зірочка»).
10
Компреси з соком м'яти, подрібнене листя петрушки або подорожника, можна прикладати навіть цибульну кашку.
11
У більшості випадків набряк після укусу комах швидко проходить, заподіявши всього кілька неприємних хвилин, але в разі різкого погіршення стану потрібна невідкладна медична помощь.Учтіте, що хворобу легше попередити, ніж лікувати, тому користуйтеся репелентами (засобами захисту від комах ).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WbGVv3y5yJo