Як налаштувати з'єднання між двома комп'ютерами.

Для забезпечення швидкого обміну інформацією між комп'ютерами їх об'єднують в локальну мережу. Ще однією причиною створення такого роду мережі може послужити настройка одночасного доступу до інтернету з обох пристроїв.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель;
  • - мережеві карти.
Інструкція
1
Важливою врахувати один факт: вам знадобиться три мережеві карти для створення локальної мережі з доступом в інтернет між двома комп'ютерами . Придбайте потрібну кількість мережевих адаптерів і один мережевий кабель.
2
Підключіть дві мережеві карти до того комп'ютера, який буде з'єднаний з кабелем провайдера. Налаштуйте підключення до інтернету. Переконайтеся в тому, що воно працює справно.
3
Другу мережеву карту за допомогою мережевого кабелю з'єднайте з аналогічним пристроєм, встановленим у другій комп'ютер. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Клікніть правою кнопкою по значку, що символізує другу мережеву карту, і виберіть пункт «Властивості». Виділіть пункт «Протокол інтернету TCP/IPv4» та натисніть кнопку «Властивості».
4
Заповніть поле «IP-адреса» наступними цифрами: 222.222.222.1. Збережіть налаштування цього мережевого адаптера.
5
Перейдіть до налаштувань другого комп'ютера. Увімкніть пристрій і перейдіть до налаштувань мережевої карти, як це описано в попередньому пункті. Змініть параметри цього пристрою на наступні значення: - 222.222.222.2 - IP-адреса-255.255.255.0 - Маска подсеті- 222.222.222.1 - Основний шлюз- 222.222.222.1 - DNS-сервер-222.222.222.1 - Альтернативний DNS-сервер.Сохраніте налаштування цього адаптера.
6
Поверніться до першого комп'ютера. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Клацніть правою кнопкою миші по значку підключення до інтернету. Відкрийте його властивості. Виберіть вкладку «Доступ». Знайдіть пункт "Дозволити використовувати дане підключення до інтернету всім комп'ютерам локальної мережі». Встановіть галочку навпроти даної функції.
7
В наступному полі вкажіть локальну мережу, яку утворюють ваші комп'ютери. Перепідключити до інтернету. Перевірте наявність доступу в інтернет у другого комп'ютера.
Wifi дозволяє встановити зв'язок між комп'ютерами без зайвих проводів. Не тільки власники ноутбуків, але і володарі стаціонарних ПК все більше схиляються до вибору радіохвиль для створення мережі. Тим більше, що більшість сучасних комп'ютерів відразу укомплектовані цією технологією. Щоб налаштувати з'єднання між комп'ютерами, досить вбудованих засобів Windows. Операційна система Windows 7 найбільш часто зустрічається в даний час, тому алгоритм налаштування наведено для неї.
Інструкція
1
Створіть бездротову мережу на одному з комп'ютерів. Для цього натисніть кнопку «Пуск», потім відкрийте меню «Панель управління». Знайдіть пункт «Мережа та інтернет» і натисніть посилання "Перегляд стану мережі та завдань". Відкриється центр управління мережами і загальним доступом, в якому клацніть по значку «Налаштування нового підключення або мережі». Відкриється вікно з варіантами підключення, виберіть другий рядок «Створення та налагодження нової мережі».
2
Знайдіть пункт «Створення мережі комп'ютер-комп'ютер». Клацніть по цьому заголовку лівою кнопкою миші та натисніть «Далі». Введіть назву для вашої мережі в перше поле. Вкажіть один з типів шифрування - вони вибираються зі списку посередині. Це необхідно для того, щоб ніхто не міг підключитися до мережі без вашого відома. Якщо сумніваєтеся, вибирайте популярний тип шифрування WEP.
3
Обов'язково вкажіть пароль, він же - ключ мережі. Допускаються англійські букви і цифри. Запишіть пароль і поставте прапорець «Запам'ятати параметри мережі». Потім натисніть кнопку «Далі» для переходу до наступного екрану настройки. На екрані з'являться загальні відомості про мережі та її параметрах. Натисніть кнопку «Закрити» - цим ви закінчите створення бездротової мережі. Перевірте через меню «Пуск» і підміню «Підключення до», чи успішно створена мережа. Якщо все зроблено правильно і Wifi-модуль працює, ви побачите назву вашої мережі і рівень сигналу.
4
Підключіть другий комп'ютер до створеної мережі. Натисніть кнопку «Пуск» і відкрийте меню «Центр управління мережами і загальним доступом», а потім активуйте значок «Підключення до мережі». Ви побачите список доступних мереж. Двічі клацніть на потрібній і введіть пароль - його ви записали при створенні мережі. Натисніть кнопку «Підключити», відзначте прапорцем пункт про збереження пароля. Через кілька хвилин з'явиться повідомлення про успішно встановленому мережевому з'єднанні wifi між комп'ютерами.
5
Налаштуйте загальний доступ до файлів, папок і ресурсів мережі. Знову відкрийте «Центр управління мережами» і натисніть на посилання "Зміна параметрів загального доступу». Відзначте пункти «Включити мережеве виявлення», включіть загальний доступ до файлів, папок і принтерів в розділах «Домашній» і «Загальний». Натискайте на стрілку навпроти назви розділу, щоб розгорнути весь список налаштувань. Натисніть кнопку «Зберегти зміни» і виконайте те ж саме на іншому комп'ютері. Зверніть увагу, що це зажадає адміністраторські права. За запитом системи потрібно буде ввести пароль.