Як заповнити магній.

В організмі людини магній займає одне з лідируючих положень, поступаючись тільки калію, натрію та кальцію. Тому зниження кількості цього макроелементи призводить до вираженого порушення функцій всіх органів і систем людини.
Інструкція
1
До дефіциту магнію розташовують незбалансоване харчування, недоїдання, захворювання тонкого кишечника, зловживання алкоголем, підвищені фізичні навантаження, вагітність і годування грудьми.
2
В добу жінки повинні споживати 300 мг магнію, чоловіки 350 мг, а вагітні та до 450 мг.
3
Недолік магнію в організмі проявляється симптомами з боку нервової системи (депресія, дратівливість). Характерні «стрибки» артеріального тиску і порушення серцевого ритму. Пацієнти скаржаться на часті нічні судоми в ногах. Особливо небезпечний дефіцит магнію для вагітних, оскільки здатний спровокувати викидень і передчасні пологи.
4
На жаль, надходження магнію з їжею не відшкодовуватиме можливі втрати. Найбагатші магнієм продукти: шпинат, брокколі і ревінь практично не входять в повсякденний раціон. Хоча саме вони містять магній в найбільш засвоюваній формі. Тому для профілактики дефіциту магнію необхідно якомога частіше вживати саме ці продукти.
5
Бажано частина тваринних білків в раціоні замінювати на рослинні. Отже, обов'язково готуйте страви з квасолі, гороху, бобів.
6
Як десерт вживайте горіхи, банани, халву, темний шоколад і відразу помітите, як покращиться настрій.
7
Снідайте кашами, не нехтуйте яйцями. Морепродукти - ідеальні за змістом мікро- і макроелементів.
8
А ось зловживати молочними продуктами не слід, так як надлишок кальцію утворює з магнієм нерозчинні сполуки, і останній просто не буде засвоюватися.
9
Хліб вибирайте житній, краще з висівками. Спробуйте чай з добавкою плодів шипшини, глоду, чорної смородини. Заварюйте при порушеннях сну на ніч шишки хмелю. Все це дозволить зберегти баланс магнію в організмі.
10
Врахуйте, що приймати лікарські засоби, що містять магній («Магне В6», «Панангин»), можна тільки після консультації з лікарем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z5eL3TH5QQs