Як налаштувати гітару новачкові. Як без нот навчитися грати на гітарі шестиструнної.

Купуючи гітару, людина ніби потрапляє в новий світ, де його чекає багато нового і дивного. Але гітара - це все-таки дуже чутливий інструмент, за яким потрібний постійний догляд, увагу. А значить, і налаштовувати цей інструмент треба вміти, нехай ви і новачок в цій музичній стезі.
Вам знадобиться
  • Тюнер
Інструкція
1
Якщо ви не володієте достатнім досвідом гри на гітарі і розвиненим слухом, то найбільш оптимальним варіантом буде використання тюнера. Це одна з гітарних примочок, якими користуються музиканти. Її функція полягає в налаштуванні гітари. Спосіб застосування її дуже простий. Ми беремо гітару в руки, зручно розташовуємося, бажано присісти, тоді можна буде покласти тюнер на коліно, і він буде перебувати в безпосередній близькості до гітари.
2
Включаємо тюнер. На ньому повинна загорітися лампочка, яка свідчить про готовність інструменту до роботи. Для початку потрібно витягти звук першої струни. Рахунок струн йде знизу, тобто найтонша - перша струна, найтовстіша - шоста струна. Отже, витягуємо звук першої струни. На грифі нічого затискати не потрібно. Нам важливий саме звук відкритої струни. Після вилучення звертаємо увагу на тюнер. Якщо горить зелена лампочка або стрілка стоїть рівно посередині, або цифри показують значення «00», значить, струна налаштована ідеально.
3
Ту ж саму операцію проробляємо і з рештою п'ятьма струнами. Якщо ми помічаємо, що лампочка стає червоною, йдучи вліво або вправо, або відхиляється стрілка, або цифри на дисплеї стають більше або менше нуля, значить струна засмучена, і її потрібно або натягнути, або розслабити, щоб вона знову звучала чисто. Це найпростіший спосіб налаштувати гітару новачкові, який займе не більше п'яти хвилин і не залишить неприємних відчуттів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gqmKAkYASD0
Зверніть увагу
Не раджу використовувати цей та йому подібні тюнери новачкові, т.к. з його допомогою гітара налаштовується фактично на слух, а це загрожує тим, що новачок може дуже легко помилитися при налаштуванні. Як налаштувати гітару по тюнеру? Тюнери - спеціальні пристрої або програми з налаштування гітари.
Корисна порада
Як налаштувати гітару новачкові? Будь музикант знає, що мало просто навчитися грати на гітарі, за ним ще потрібно доглядати. Для того щоб витягувати красиві звуки без фальші, гітару слід правильно налаштувати. Новачкові буває досить складно це зробити. Незважаючи на те, що в деяких магазинах здійснюється настройка інструменту, гітара з часом знову засмучується.