Як налаштувати wi-fi для доступу в інтернет.

Власники ноутбуків воліють створювати будинки власну бездротову точку доступу з можливістю виходу в інтернет. Це дозволяє зберегти основний плюс використання мобільних пристроїв.
Інструкція
1
Спочатку виберіть Wi-Fi маршрутизатор (роутер). Цей пристрій повинен володіти достатньою зоною поширення сигналу, а також підходити по характеристикам до бездротових адаптерів ноутбуків. Вивчіть інструкцію до мобільних пристроїв.
2
Якщо у вас немає паперової версії керівництва користувача, то відвідайте офіційний сайт виробника вашої моделі ноутбука або даного адаптера бездротового зв'язку. Придбайте відповідний Wi-Fi маршрутизатор.
3
Встановіть цей пристрій в потрібному місці. Підключіть його до електромережі. З'єднайте кабель підключення до інтернет у до гнізда WAN (DSL) або Internet, розташованого на корпусі пристрою.
4
Увімкніть ноутбук або стаціонарний комп'ютер. З'єднайте його мережеву карту з роз'ємом Ethernet (LAN) маршрутизатора. Запустіть браузер. Заповніть поле введення web-адрес IP-адресою Wi-Fi маршрутизатора. Знайти його ви можете в інструкції до обладнання.
5
Після входу в web-інтерфейс пристрою перейдіть в меню Internet Setup (Налаштування мережі, WAN). Заповніть потрібні пункти цього меню. Обов'язково вкажіть пароль і логін для авторизації у провайдера. По-можливості включите функції NAT і DHCP. Збережіть зміни.
6
Тепер створіть власну Wi-Fi точку доступу . Для цього перейдіть в меню Wireless Setup (Налаштування бездротової мережі). Задайте пароль (password) та ім'я (SSID) вашої бездротової точки доступу . Виберіть із запропонованих видів шифрування даних той, з яким можуть працювати ваші ноутбуки. Збережіть параметри точки доступу .
7
Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. У деяких випадках для цього потрібно відключити обладнання від електромережі. Увімкніть пристрій.
8
Відкрийте список доступних бездротових мереж в ноутбуці. Підключіть цей пристрій до створеної вами точці доступу . Для підключення стаціонарних комп'ютерів використовуйте роз'єми Ethernet (LAN).