Як лікувати розтягнення зап'ястя. Розтягнення зап'ястя лікування.

Розтяганням називають пошкодження зв'язок, сухожиль, м'язів та інших тканин, при якому не порушена їх цілісність. При розтягуванні в суглобі спостерігається сильний біль, і виникає пухлина.
Інструкція
1
Розтягнення зап'ястя - це пошкодження зв'язок навколо зап'ястя. Зазвичай травмуються зв'язки, які утримують разом нижні кінці двох кісток передпліччя - променевої та ліктьової, або ж зв'язки, які об'єднують кістки зап'ястя.
2
При розтягуванні зап'ястя спостерігається різкий біль, нестабільність суглоба, зап'ястя опухає, і діапазон рухів в цій області стає обмеженим.
3
Відразу після отримання травми необхідно пошкоджену руку покласти вище і прикласти до зап'ястя холод - лід, загорнутий у тканину, або рушник, змочений у холодній воді. Через півгодини холод знімають і руку в області зап'ястя туго бинтують. Наступний крок - травмпункт.
4
Якщо лікар виявить, що зв'язки або тканини цілі, а відбулося лише розтягнення, лікувати травму можна вдома. Для зменшення болю і зняття пухлини протягом двох днів до хворого місця потрібно прикладати холод. У ці дні травмованому суглобу бажано забезпечити спокій. Для цього при розтягуванні зап'ястя можна використовувати підвісну петлю.
5
Щоб в області травми не накопичувалася рідина, часом розтискайте і стискайте суглоб. Для зменшення болю прийміть болезаспокійливе. Також прискорить загоєння травми протизапальні препарати.
6
Новим методом лікування розтягувань зап'ястя є біоенергорегуляціонная терапія з використанням електротерапевтичного апарату Пролог-02.
7
Приблизно через тиждень біль від розтягування вщухне і пухлина спаде. Тепер можна відновлювати нормальну діяльність суглоба, виконуючи реабілітаційні вправи. Почати можна з кругових рухів для розминки суглоба і зв'язок. Якщо цю вправу викличе біль, слід припинити його виконання. Значить, зв'язки ще не зажили.
8
Коли вправи не будуть викликати болі, можна почати посилювати м'язи навколо ушкодження. Для цього варто порадитися з фізіотерапевтом, який запропонує спеціальний комплекс. При заняттях спортом постарайтеся сильно не навантажувати травмовану область.