Як купити софт.

Сьогодні багато скачують програмне забезпечення безкоштовно. Але у використанні ліцензійного софта є ряд переваг: відсутність помилок і збоїв, можливість регулярних оновлень і т.д. До того ж, використання ліцензійних програм в організаціях дозволяє уникнути проблем з законом.
Інструкція
1
Щоб не витрачати гроші даремно, виберіть підходяще програмне забезпечення. Приміром, якщо вам потрібен графічний редактор, визначитеся, чи повинен він працювати з растровими або з векторними зображеннями. Почитайте відгуки про ту чи іншій програмі. Враховуйте можливості і продуктивність свого комп'ютера або ноутбука. Щоб будь-яка програма правильно працювала (і в принципі встановилася), потрібен певний мінімум оперативної пам'яті, вільного місця на вінчестері і потужності процесора. Так, деякі антивіруси, будучи встановленими на малопотужний комп'ютер, сильно завантажують систему і можуть взагалі зробити роботу неможливою.
2
Купити ліцензійний софт можна в магазинах комп'ютерної техніки, в місцях продажу дисків з музикою, фільмами і програмами. Оскільки програмне забезпечення часом коштує недешево, постарайтеся придбати його вигідно. Заздалегідь порівняйте ціни в різних мережах і магазинах свого району, вартість може значно відрізнятися. У багатьох магазинах ви отримаєте дисконтну карту, яка дозволить надалі купувати в них товари зі скідкой.Софт купити можна і на ринках за низькою ціною, але там він, як правило, неліцензійний.
3
Купуйте диски з програмами з інтернет-магазинах (книжкових, комп'ютерних, мультимедіа). Найчастіше це навіть вигідніше. При цьому враховуйте вартість доставки - виберіть зручний для себе спосіб (накладений платіж, кур'єрська доставка, самовивіз). Переконайтеся, що вартість доставки не "з'їдає» вашу економію, інакше простіше купити той же диск в магазині поруч з будинком.
4
Купити ліцензійне ПЗ можна і на офіційних сайтах самих розробників. Файли з програмою стають доступні для скачування після оплати за допомогою банківської карти або іншими способами. Перед цим розробники часто дозволяють завантажити демо-версію програми, а якщо ви хочете користуватися нею далі, то оплатіть повноцінну версію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Wyz9GeE54qM