Як лікувати ангіну без температури.

В теплу погоду багатьом хочеться холодного морозива, крижаного пива або газованих напоїв - все це втамовує спрагу і приносить задоволення, але за задоволення трапляється відповідати власним здоров'ям. Після пиття холодних напоїв ваш імунітет трохи слабшає, і інфекція починає у вас в горлі «господарювати». Ось так і починається ангіна.
Інструкція
1
Найчастіше нею хворіють діти, а й дорослим потрібно уважніше ставитися до здоров'я. В першу чергу, необхідно пам'ятати про ознаки ангіни. І не завжди при цьому захворюванні тримається висока температура. Найчастіше вона проходить буквально на наступний день, а болю в горлі тривають. Якщо поглянути на горло хворого, можна побачити, що мигдалини немов «горять», лімфовузли збільшені. І якщо ангіну не долікувати, можуть виникнути ускладнення.
2
При лікуванні цієї хвороби краще горло полоскати відварами трав: ромашки, календули, шавлії. Трави допомагають зняти біль і боротися з інфекціями. Для того щоб збільшити ефект, треба полоскати горло приблизно кожні 1,5-2 години. Крім того ці ж настої можна вживати всередину. Масляні розчини ялиці або евкаліпта можна застосовувати для інгаляцій.
3
Хвора людина потребує чималій кількості рідини. Вона не тільки позбавить організм від зневоднення, але і швидко зніме інтоксикацію. Пити краще некислі соки, для того щоб не дратувати запалену слизову. Прекрасним засобом є кисіль з фруктів або ягід. Такий напій досить в'язкий, він відмінно обволікає хворе горло і зменшує болю. Їжа повинна бути обов'язково м'якою, краще без гострих спецій і прянощів.
4
Необхідно пам'ятати, що ангіна - це захворювання, яке легко передається, значить, якщо у вас є можливість, краще виключити контакти хворого із здоровими людьми, особливо з маленькими дітьми. Адже вони важко переносять інфекційні захворювання, та й ускладнення виникають у них набагато частіше. Якщо немає можливості ізолювати дітей, то хворий, щоб не інфікувати оточуючих, повинен завжди носити маску і бути під постійним контролем врача.Ангіна може перейти в хронічне захворювання, тому дбайте про своє здоров'я і не застуджуєтеся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0QBNXKXpjqo
Зверніть увагу
Ангіна без температури (катаральна ангіна) - інфекційне захворювання, при якому розвивається поверхневе пошкодження мигдалин, а саме, набряклість і почервоніння. Це відбувається внаслідок проникнення бактерій в лімфоїдні тканини горла з їх подальшим зараженням.
Корисна порада
Ангіна без температури, або катаральна ангіна - інфекційне захворювання, з поверхневим пошкодженням мигдалин, а саме, почервонінням і набряком. Захворювання починає себе проявляти з відчуття першіння і сухості в горлі, а також, спостерігається збільшення підщелепних лімфовузлів. Симптоми ангіни без температури