Як продавати одяг магазинам.

Далеко не всі магазини одягу напряму співпрацюють з виробниками. Найчастіше послуги з постачання одягу надають або великі компанії-посередники, або індивідуальні представники. Подібна робота вважається однією з найцікавіших у сфері моди і прибутковим напрямом бізнесу.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - склад.
Інструкція
1
Займіться розвитком своїх ділових зв'язків як в модній середовищі, так і в сфері торгівлі одягом. Відвідуйте виставки і модні покази, знайомтеся з виробниками одягу, а також з російськими дилерами зарубіжних марок. Зробіть акцент на азіатські фабрики (Таїланд, Китай, Пд. Корея), адже саме там сьогодні відшивається пригнічують більшість брендів.
2
Сформуйте власний «портфель брендів», який ви будете пропонувати потенційним покупателям- магазинам . В даному випадку ви можете виступати як індивідуальний байєр. Однак до вас буде набагато більше довіри, якщо ви будете представляти власну компанію. Крім того, якщо ви плануєте імпортувати товар, відкрити юридична особа просто необхідно для того, щоб зареєструватися в якості учасника зовнішньоекономічної діяльності на митниці.
3
Починайте пропонувати вибрані марки магазинам одягу, працюючим в даному напрямку. Визначте рівень націнки, який покривав би ваші витрати і приносив прибуток. Найбільш ефективним такий бізнес може бути для невеликих мультибрендових магазинів, яким невигідно працювати з постачальниками безпосередньо.
4
Відробіть систему взаємодії з виробником, обговоріть принципи роботи з поверненнями шлюбу, рекламною підтримкою, термінами виробництва. Якщо дозволяє бюджет, ви можете відкрити власний склад, щоб оперувати великою кількістю товару. Основна перевага для вас - можливість закуповувати продукцію на гроші клієнта, не вкладаючи власні кошти.
Зверніть увагу
Пропрацюйте всі організаційні питання з виробником. Одна невірна велика закупівля може зруйнувати невеликий бізнес.
Корисна порада
Будьте в курсі всіх модних тенденцій, але при цьому орієнтуйтеся на цільову аудиторію магазинів. Далеко не кожна ультрамодна річ припаде до смаку широкому загалу.