Як випрати штани. випрати штани від костюма.

Штани - офіційна частина ділового костюма, необхідного кожному чоловікові. Це досить «примхлива» одяг, що вимагає ретельного догляду. Прання брюк має свої маленькі секрети, які краще знати кожній господині.
Інструкція
1
Уважно розгляньте бирки на брюках. Якщо на них присутній значок у вигляді закресленої ємності, прати такі брюки взагалі не можна, можлива лише суха чистка. Значок із зображенням руки, зануреної в ємність з водою, говорить про те, що з цим виробом не можна застосовувати машинне прання. Крім того, при пранні і замочуванні температура води не повинна перевищувати 40 градусів. Віджимати такий виріб теж не можна.
2
Якщо прати штани все-таки можна, вийміть все, що є в кишенях, застебніть блискавку і гудзики. Розкладіть штани в ванні, розправивши по всій довжині.
3
Намочіть виріб водою за допомогою душа, не закриваючи при цьому слив. Вода у ванні збиратися не повинна.
4
Потім посипте штани пральним порошком для вовняних і делікатних тканин або потріть їх звичайним господарським милом.
5
Візьміть щітку для одягу. Краще використовувати спеціальну щітку з ворсинками з капрону. Ретельно і не поспішаючи протріть всю поверхню тканини брюк і спереду, і ззаду.
6
Особливо ретельно обробіть одежної щіткою пояс і тканина навколо кишень, а також нижні частини штанин. На них скупчуються основні забруднення, тому цим місця потрібно приділити більшу увагу.
7
Залиште брюки на 20-25 хвилин, щоб миючий засіб видалило стійке забруднення.
8
Ще раз обробіть брюки щіткою і прополощіть чистою водою.
9
Повісьте брюки над ванною за гачок. Віджимати їх ні в якому разі не потрібно.
10
Коли основна частина води стече, виріб треба розправити і переважити на балкон, причому вішати потрібно не за штанини, а тільки за пояс.
Корисна порада
При цьому способі прання, можливо, вам не доведеться гладити чисті брюки. Але якщо необхідно розгладити нерівну поверхню, то почати необхідно з кишень з боку вивороту, а виріб потрібно гладити через вологу марлю, перевернувши на лицьову сторону.