Як ремонтувати шубу.

Буває так, що майже зовсім нова шуба в самій середині зими виявляється пошкодженою і вимагає термінового ремонту. Чи можна відновити колишній вигляд пухнастою красуні без звернення до фахівців?
Інструкція
1
Якщо шуба порвалася, зовсім необов'язково звертатися в майстерню. Ремонт коштуватиме досить дорого, в той час як можна спробувати обійтися своїми силами. Якщо шуба на гарантії, то негайно зверніться в магазин, в якому ви її придбали. При цьому візьміть з собою гарантійний талон і касовий чек, що підтверджує здійснення покупки. Якщо у проблемі винна фірма-виробник, хутряний виріб зобов'язані відремонтувати безкоштовно, в крайньому випадку ремонт все одно буде коштувати набагато дешевше.
2
Якщо доведеться справлятися з проблемою самостійно, для початку визначте розмір пошкоджень. Буває, що шуба просто розходиться по шву, гірше, якщо через неякісну вичинки починає розходитися сама шкура.
3
Акуратно розпоріть по шву підкладку. Потім це місце можна легко буде зашити голкою або за допомогою швейної машинки, але саме таким чином можна отримати доступ до місця пошкодження.
4
Якщо просто порвалися або розпустилися нитки, тобто порив торкнувся тільки шов, акуратно зашейте місце пориву голкою і ниткою через край, намагаючись заправляти хутро назовні. Потім зашейте підкладку, і ремонт закінчений.
5
Якщо ж пошкоджена сама шкура, то її доведеться склеїти. Для цього візьміть звичайний клей «Момент» (ні в якому разі не «Супермомент», інакше річ буде безповоротно зіпсована), акуратно скріпіть ниткою і голкою місце пориву, стежачи, щоб не було перекосів.
6
Накладіть на ушкоджене місце бинт, злегка змащений клеєм. Клей повинен просочити шкуру і бинт, тому його потрібно злегка втерти в місце розриву.
7
Зачекайте, поки клей висохне. Ремонт закінчений. Після виконаних операцій, якщо все зроблено правильно, місце пошкодження буде абсолютно непомітно, і відремонтована річ зможе прослужити ще чимало років.