Як здати в магазин шубу.

Завжди прикро, якщо покупка нової красивої речі, особливо такий дорогий і значною, як шуба, обертається розчаруванням, якщо ви помітили який-небудь серйозний дефект. Як відновити справедливість і повернути неякісний виріб в магазин ?
Інструкція
1
Якщо шуба не має недоліків у своїй якості, але з якихось причин не підходить вам, ви маєте право її обміняти. Зверніться в магазин , в якому ви купили товар, і якщо шуба знаходиться в ідеальному стані, зберегла товарний вигляд і фірмові ярлики, то вам зобов'язані обміняти її на більш відповідну за розміром або фасоном без будь-якої доплати. Не забудьте взяти з собою гарантійний талон, якщо шуба була на гарантії, і касовий чек.
2
Якщо підходящого вам товару в магазин е немає, вимагайте повернення грошей. Ви маєте на це повне право відповідно до закону Росії «Про захист прав споживачів».
3
Якщо ви виявили на шубі дефекти, звертайтеся в магазин з касовим чеком і оформляйте претензію. Робити це потрібніше не пізніше двох тижнів з моменту покупки. Вам, швидше за все, запропонують обміняти товар на подібний за фасоном і розміром.
4
Врахуйте, що якщо ви купили товар на розпродажі або зі знижкою, претензію пред'являти, найімовірніше, буде марно. Тому уважно стежте за якістю підозріло дешевого товару.
5
Якщо інші моделі шуби, які вам запропонували, вам не підходять, а шуба знаходиться на гарантії, вимагайте ремонт виробу за рахунок магазин а.
6
Якщо продавець відмовляється провести ремонт, замінити неякісний товар або повернути гроші, вимагайте проведення експертизи. Експерт оцінить ступінь пошкоджень і підтвердить обгрунтованість ваших претензій. Експертиза повинна проводитися саме за рахунок продавця, але якщо вам в ній відмовили, ви можете провести її на свої кошти. У разі рішення експерта на вашу користь, ви маєте право пред'явити рахунок магазин у.
7
Якщо продавець не визнає висновок експертизи, зверніться до суду. Складіть заяву, приклавши до нього висновок експертів. Можливо, в суді вам запропонують провести контрольну експертизу, і ваші вимоги будуть виконані.