Як зробити чарівну паличку. з чого зробити тятиву для лука.

Зробити чарівну паличку - значить створити собі сильного помічника. Це магічний інструмент, який накопичує енергію і силу, завдяки чому ви можете скористатися їй і збільшити свої можливості у багато разів. Створення чарівної палички - справа непроста, вона вимагає часу, концентрації, особливого занурення і включення інтуїції.
Вам знадобиться
  • Гілка дерева, камінь або натуральна пемза, ніж, лак, нитка.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно вибрати породу дерева, з якої ви будете робити свою чарівну паличку. Для цього можна використовувати кілька методів. Наприклад, за астрологічним календарем, відшукати в собі якесь рослинне відповідність або просто вслухатися в природу і вибрати що сподобалося дерево.
2
Тепер відправляйтеся в ліс або в парк на пошуки потрібної гілки. Налаштуйтеся на хвилю спілкування з деревами, говорите з ними і спробуйте почути їх відповіді. Вдивляйтесь і в лежачі гілки на землі, і в живі, що ростуть на деревах. Деякі повір'я свідчать, що чарівну паличку можна виготовити тільки з живої частини дерева, інші ж керуються правилом «не нашкодь». Але ви повинні йти слідом за інтуїцією і знайти саме свою паличку. Коли ви побачите її, чи буде вона лежать в траві або гойдатися на дереві в листі, ви відчуєте щось незрозуміле. Тоді подякуйте її за вибір і віднесіть додому.
3
Тепер вам належить зрадити паличці форму. Зріжте бічні пагони і обріжте її до потрібної вам довжини.
4
Зніміть з неї кору, не використовуючи інструментів. Кору потрібно здирати і зривати руками або зубами. Далі заскобліте весь верхній шар аж до підкірки.
5
Потім вигладжував поверхню майбутньої чарівної палички до ідеально рівного і гладкого стану, використовуючи при цьому тільки природні предмети: камінь або натуральну пемзу. В крайньому випадку, скористайтеся шкіркою або пилкою для ногтей.Со часом на паличці будуть з'являтися тріщини, тому вирівнювати потрібно поки паличка повністю не висохне, і тріщинки не перестануть з'являтися.
6
Тіло чарівної палички повинно мати конусоподібну форму, рівномірно звужуючись до кінця. При бажанні, покрийте паличку лаком і виконайте на товстій стороні дірочку для нитки, щоб її було зручно носити з собою.
7
Тепер, протягом року ви повинні постійно спілкуватися зі своєю паличкою, просочувати її енергією, намагатися вчиняти дії з її допомогою, управляти нею. В цей час паличка підлаштовується під свого власника і накопичує першу енергію. Подібне спілкування повинно тривати протягом року, ви зрозумієте, коли ваша чарівна паличка готова до звершень.
Корисна порада
Намагайтеся не розлучатися зі своєю паличкою, у тому числі під час її створення, коли ви спите або займаєтеся стороннім справою. Носіть її близько до тіла і, при будь-якій можливості, чіпайте руками.