Як вибрати правильний шлях.

Данте писав: «Йди своїм шляхом, і нехай люди говорять що завгодно». Кожній людині визначений понад свій шлях , йти по якому підказує його шосте відчуття. Вибрати правильний шлях підкаже інтуїція, а слідувати за ним чи ні - вирішувати вам.
Інструкція
1
Часто буває, що батьки та знайомі радять одне, а людина все одно робить по-своєму. Здавалося б, розум підказує вірне логічне рішення, але людина робить те, що велить йому серце. На жаль, не завжди можна чітко зрозуміти, що підказує шосте відчуття. Бувають часи, коли інтуїція зберігає глибоке мовчання, а з голови зникли всі здорові думки. У цьому випадку, якщо ви стоїте на рас шлях е, і від вашого рішення залежить подальший розвиток подій вашого життя, то не варто поспішати і озвучувати свій намір, не встигнувши розібратися в собі.
2
Візьміть тайм-аут і поїдьте в подорож. Ідеальним місцем для вашого відпочинку і роздумів над власною долею буде Індія. У цій країні проводять спеціальні програми та семінари для всіх бажаючих поспілкуватися з давніми ченцями. За допомогою перекладача можна буде попросити у них ради, поговорити про місце людини у світі, його місії і завдання. Вас навчать медитації, в процесі якої ви зможете розуміти себе і свої бажання.
3
Правильний шлях - це шлях , який вам подобається і який вам до душі. Якщо ви займаєтеся чимось, і від цього приходите в захват, отже, ви на правильному шляху. Приміром, ви не просто любите співати, а це у вас чудово виходить, що доводять численні пропозиції про роботу вокалістом у місцевих закладах. Якщо ви відчуваєте, що це - ваше, то необхідно ще більше працювати, щоб досягти величезного успіху. Займайтеся з педагогом, поступайте в престижні навчальні заклади. Головне, не зупиняйтеся на досягнутому, і тоді вас ніхто не зможе перевершити.
4
Вибрати правильний шлях в життя допоможе проста вправа. Візьміть аркуш паперу і намалюйте для себе ідеальну картинку майбутнього. Наприклад, ви загоряєте на узбережжі біля власного котеджу. Поруч з картинкою напишіть у двох колонках, що ви вмієте і хочете робити і що вам не подобається і байдуже.
5
Наприклад, ви вмієте і любите готувати, але вас приводить в жах процес організації та управління кулінарного цеху. Значить, ви - не управлінець, а справжній майстер своєї справи - кулінар. Тоді йдіть не так на популярні курси підприємництва та управління, а на недорогі курси кулінарної майстерності. Ставши шеф-кухарем дорогого ресторану, ви не тільки зумієте «сколотити» собі стан, але будете займатися кожен день улюбленою справою.
Життя неодноразово ставить нас перед яким-небудь вибором. І всякий раз, незважаючи на попередній досвід, ми ризикуємо опинитися в глухому куті. Тому необхідно володіти методикою оцінки різних варіантів. Простіше кажучи, треба точно знати, як робити вибір.
Інструкція
1
Перерахуйте всі можливі шляхи, які вам пропонуються. Зробіть цю вправу в письмовому вигляді. Чим довше вийде список, тим більше у вас можливостей. Якісь шляхи вам нав'язують навколишні люди. Деякі варіанти з'являються завдяки раптовим обставинам. Ще є альтернативи, навіяні вашими власними принципами, мріями, целямі.Поработайте над списком якомога ретельніше. Не упускайте навіть ті варіанти, які вам не зовсім подобаються. У процесі аналізу вони можуть наштовхнути вас на несподівані думки. Тому записуйте абсолютно все. Згадайте людей, які перебували раніше у вашому положенні. Якими шляхами вони йшли далі по життю?
2
Проаналізуйте кожен шлях на предмет віддаленості від вашої мети. Тепер ви повинні оцінити всі альтернативи. Запишіть всі варіанти на окремі аркуші паперу. Потім розріжте ці листи на смужки - так, щоб на кожній смужці був записаний лише один варіант.Разделіте всі смужки на 3 групи. У 1-й групі повинні опинитися варіанти, які прямо ведуть до вашої мети, навіть якщо вони вам не дуже до душі. В 2-у групу помістіть ті шляхи, які вам подобаються найбільше, але можуть відвести куди-небудь в сторону. Це ті шляхи, які ви віддаєте перевагу, грунтуючись на емоціях. Наприклад, друг або подруга схвалює цей вибор.В третій групу визначте ті варіанти, які занадто далеко відводять від вашої мети. Тут можуть виявитися шляхи, які вам хтось нав'язує з боку. Нехтувати ними не потрібно, поки просто відкладіть їх в окрему групу.
3
Оберіть шлях , який гармонує з вашою метою. У кожній групі виберіть тільки один такий шлях . Ви повинні оцінити всі альтернативи, враховуючи, що в усі сторони вам не розірватися. Дивіться на цей процес як-би з боку, немов робите вибір для сторонньої людини. Навіть в 3-й групі може виявитися шлях , в якому простежується гармонія з вашою головною метою.
4
Усамітніться від усіх для остаточного вибору. Тепер перед вами є 3 шляхи, найкращих, з урахуванням інтересів усіх сторін. Обгрунтуйте самі для себе, який шлях вам ближчий. Не переживайте зараз про те, що подумають інші люди. Уявіть, що ви - остання людина на землі і більше нікого немає, все тимчасово виїхали на Марс. Від вашого вибору залежить подальша доля всього людства.
Зверніть увагу
Близькі можуть наполягати на їхньому варіанті вашого життя. Не ображайтеся за них на це, поставтеся з розумінням. Вони лише бажають, щоб ви прожили краще, ніж вдалося ім. Але чи будете ви щасливі, виконуючи чиюсь волю? - Вирішуйте це питання зі своєю душею, щоб потім не шкодувати про витрачені роках життя.
Корисна порада
Коли будете розмовляти з близькими з приводу вашого вибору, повідомте, що у вас було 3 основних варіанти. Тим самим ви підкреслите, що вибір зроблено свідомо, після глибокого аналізу. Як мінімум, вас будуть поважати за те, що ви брали до уваги можливі альтернативи.